Jak grać na automatach do gry hot spot - Maszyny do gier 2016

Wielu początkujących graczy nie wiedzą jak prawidłowo grać na automatach internetowych 2016 oraz jakie szczególne strategie istnieją. Więc zdecydowaliśmy się zebrać kilka wskazówek, które pomogą uporać się z grą nawet tym, którzy prawie nic nie wiedzą o automatach slotowych.

Każdy slot online - to ciekawa gra z dobrze dobranym tematem, zestawem funkcji i cech charakterystycznych rozgrywki. Chociaż producenci automatów w Internecie 2016 oferują szeroką gamę zestawów w swoich propozycjach, są one niemal identyczne.

Domyślnie każdy automat do gry zawiera pole z wieloma bębnami, których najczęściej jest 5, rzadziej - 3 i 4 oraz panel sterowania. Ten ostatni zawiera różne przyciski do uruchamiania bębnów, obstawiania stawek, linii i in.

Cel gry na automatach hazardowych polega na układaniu zwycięskich kombinacji, które mogą wystąpić dzięki ułożeniu po kolei identycznych znaków lub przy korzystaniu ze znaków specjalnych (skattera i dzikiego symbolu).

Jak grać na automatach hazardowych hot spot?

Na produktach większości znanych producentów maszyn hazardowych można znaleźć specjalny przycisk, który ujawnia szczegółowe informacje na temat zasad gry, zwłaszcza bonusów, symboli i wygranych. Na przykład na urządzeniach Novomatic taki przycisk nazywa się Paytable lub Info.

Obowiązkowym elementem każdego slotu jest przycisk uruchomienia bębnów (Start, Spin). Uruchamiania także często są nazywane "spinami". Po jego naciśnięciu obrazki na bębnach się zmieniają i układają się w różne kombinacje. Jest jeszcze inna opcja uruchomienia, która umożliwia wykonanie obrotów bez udziału gracza - tryb auto (Autoplay). W ramach tej opcji obroty będą się powtarzać.

Celem gry jest uzyskanie zwycięskich połączeń. Zasadniczo ona składa się z identycznych symboli, które układają się od lewej do prawej strony, ale są też wyjątki.

Jak grać na automatach do gry
Jak grać na automatach do gry

Wśród symboli automatów mogą pojawić się następujące:

  1. Zwykłe symbole, które mogą dawać różne nagrody.
  2. Symbol Wild (dziki symbol) - specjalny obrazek, który może zastąpić dowolny inny obrazek, którego brakuje w kombinacji.
  3. Skatter (symbol rozproszenia) - obrazek, który opłaca kombinację, pojawiając się w każdej komórce maszyny. Bardzo często otwiera rundę bonusową gry.
  4. Inne symbole bonusowe mogą również uruchamiać dodatkowe dochodowe gry lub darmowe spiny.

Jak działa maszyna do gier?

Bardzo ważnym parametrem jest liczba linii wygrywających. Ona może się znacząco różnić. Jeśli Gaminator i maszyny Microgaming mają przeważnie 9 - 20 linii, to produkty od NetEnt oferują 243 schematów wygranych. Im więcej linii - tym większa będzie stawka na jeden obrót automatu (Bet).

Stawki mogą się różnić i one w największym stopniu decydują o wybraniu strategii.

W tabelach wypłat można zobaczyć, ile gracz otrzyma za kombinację z pewnej liczby podobnych obrazków.

Dodatkowe rundy na maszynach hazardowych mogą być następujące:

  • Gra ryzyko (gra na podwojenie)
  • Bonusowa i super bonusowa rundy

Gry ryzyko – dynamiczna runda w slocie, która pozwala szybko uzyskać sukces i kilkakrotnie pomnożyć wygrane, uzyskane po spinie. Zazwyczaj w tej rundzie trzeba zgadywać jedną z dwóch równorzędnych możliwości, a szanse wygrać wynoszą 50%.

Bonusy maszyny do gier mogą być bardzo różne. Czasami one rozwijają się w interesującą historię, a czasem po prostu dodają bardzo dobre mnożniki.

Najczęstszą wersją są darmowe obroty bębnów, które otwierają się po uzyskaniu trzech lub więcej symboli skatter. Wtedy uczestnik zabawy może wygrać dużo kredytów bez ryzyka utraty środków ze swojego konta.

Proponujemy nauczyć się grać na automatach hazardowych za darmo na naszej stronie. Niech Ci towarzyszy szczęście!

go_top