Warunki korzystania ze serwisu Maszyny do Gier online

 Nasza strona - szczególny projekt internetowy, którego celem jest zapoznanie wszystkich chętnych z najlepszymi automatami do gry za darmo. Na naszej stronie zebraliśmy tylko darmowe gry i nikt tu nie znajdzie żadnych płatnych ofert. Korzystanie z naszej strony jest całkowicie świadome i nie wymaga żadnych płatności. Zespół entuzjastów nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności za ewentualne negatywne skutki dla odwiedzających witryny maszynydogier.com.

Informacje, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej maszynydogier.com zawierają opisy darmowych gier i nie zachęcają do gry, która może przyczynić się do wydatków finansowych. Nasze materiały informacyjne skierowane są do obywateli pełnoletnich, którzy zamieszkują w krajach, gdzie nie ma żadnych zakazów dotyczących hazardu lub informacji tego rodzaju.

Wzywamy wszystkich odwiedzających postępować zgodnie z prawem tego kraju, w którym mieszkają, i nie łamać żadnych zasad.

Nasze oferty:

  • Chcemy umożliwić każdemu odwiedzającemu możliwość zapoznania się z darmowym oprogramowaniem najbardziej znanych projektantów oprogramowania do gier.
  • Zapewniamy możliwość bez żadnych przeszkód testować najlepsze gry.
  • Informujemy i dajemy możliwość poznania najlepszych przykładów slotów.

To nie jest żadne promowanie ani zachęta gry na pieniądze, a wszystkie gry są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i rozrywkowych.

Zespół projektu maszynydogier.com uważa, że gry hazardowe mogą być doskonałym rozwiązaniem dla odpoczynku i spędzenia czasu wolnego. Administratorzy naszej strony nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy lub szkodę, wyrządzoną przez brak zrozumienia naszej informacji.

Nasza witryna jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich, jeśli to nie narusza prawa kraju, w którym te osoby zamieszkują.

Administracja zastrzega za sobą prawo w każdej chwili zmienić obecne zasady, a zmiany te stają się prawomocne z chwilą publikacji nowej wersji.

go_top