Maszyny do gry przez internet Playboy

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Playboy - to automat dla tych, którzy lubią dobre życie. Tutaj, pod przyjemną dyskretną muzykę, można zebrać stosy pięknych kobiet, samochodów i jachtów.

Wątek gry

Tematem tej maszyny do gier jest wszystkim znany brand Playboy. Ale ci, którzy spodziewają się zobaczyć tutaj nagie dziewczyny, będą rozczarowani. W tej grze pięknie odziane modelki Playboya pozują na tle luksusowych samochodów i jachtów.

Playboy - to maszyna do gier bez rejestracji z pięcioma bębnami, które zostały zaprojektowane zgodnie z tradycjami Microgaming. Gracz tutaj nie ma możliwości na wybranie liczby aktywnych linii. W sumie, w tej grze są 243 kombinacji wygrywające. Muzyka w grze jest relaksującą, ale przy wypadnięciu zwycięskiej kombinacji akcentuje na nią uwagę gracza.

Reguły gry

Gameplay w grze jest dosyć prosty i standardowy, nawet trochę staroświecki. Gamer nie ma możliwości zmieniać mnóstwo różnych parametrów w grze. Może on zmienić tylko wielkość zakładu oraz wartość kredytu. Rozmiar zakładów waha się od jednego do pięciu kredytów z możliwością zmiany wartości jednego kredytu od 0,01 do 0,25 euro.

Jak grać w Playboya

Zarządzanie procesem tej maszyny do gier za darmo jest możliwe za pomocą przycisków:

  • SPIN – spin.
  • BET – zmiana wielkości zakładu.
  • AUTO PLAY – tryb automatycznych obrotów.
  • VIEW PAYS – pokazuje menu wypłat.
  • WIN - wyświetla menu, które pokazuje twoje największe wygrane.

Playboy gry online maszyny do gier
Playboy gry online maszyny do gier

Symbole w grze

Już od samej nazwy gry można zrozumieć, że postaciami w niej są modelki z magazynu Playboy. Bardziej prostymi symbolami w tej maszynie do gier hazardowych są obrazki kart do gry od 10 do Asa, dalej idą symbole które przedstawiają dziewczyn i mężczyzn na tle motocyklów, lodzi, jachtów i drogich samochodów. Najbardziej wartościowymi obrazkami w grze, oprócz symboli Wild, są scattery - portrety dziewczyn Kimi, Sofii, Ashley i Julian.

Jako scatter w grze, jest wykorzystany obrazek z magazynem Playboy. Przy wypadnięciu trzech lub więcej symboli scatter zaczyna się gra bonusowa. Symbolem Wild w grze jest obrazek z logo Playboya.

Bonusy w grze

Aby rozpocząć grę bonusową w tej maszynie do gry online, należy zebrać trzy lub więcej symboli scatter. Gra bonusowa prezentuje darmowe spiny z pięciokrotnym zyskiem. W grze to się nazywa Playboy Bonus Club, w którym można znaleźć się, po zebraniu symboli scatter. Tu trzeba wybrać maksymalnie dostępny bonus, który dostarczają dziewczyny Kimi, Sofia, Ashley i Julian.

  • Kimi: Bonus jest dostępny dla wszystkich. On pozwala na 10 darmowych spinów z zyskiem pięciokrotnym.
  • Sofia: Bonus jest dostępny, jeśli oprócz trzech symboli scatter wypadł również symbol Wild. To pozwala na 15 darmowych spinów, a także wzrost szans na wypadnięcie stosu symboli Wild.
  • Ashley: ta dziewczyna jest dostępna po 10 wizytach w Playboy Bonus Club. Ona odda ci 20 darmowych obrotów, a także wielką szanse na wygraną. Z każdym kolejnym zwycięstwem mnożnika zwiększa się, maksymalna jego wielkość - 5.
  • Julian: po 15 wizytach w Playboy Bonus Club Julian będzie gotowa oddać ci 25 darmowych obrotów, a także zorganizować czas symboli Wild.

Jak pokonać maszynę

Aby uzyskać jaknajwiększe korzyści z maszyny do gier liczbowych Playboy, oprócz właściwej strategii, którą trzeba przemyśleć wcześniej, trzeba jeszcze dużo czasu.

Należy prawidłowo ustawić wielkość zakładów żeby wielokrotnie zwiedzać Playboy Bonus Club. Mimo wszystko, jeśli uda ci się dotrzeć do Julian, to masz duże szanse na wielką wygraną.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Playboy" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top