Automaty do gier Muse: Wild Inspiration

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Muzy - piękne córki Zeusa, w mitologii greckiej zajmują szczególne miejsce. W dzisiejszym świecie muzami nazywa się ludzi, które dają inspirację dla osób kreatywnych. W maszynie do gier Muse: Wild Inspiration od firmy NetEnt, muzy zajmują kluczowe miejsce i prowadzą użytkownika w trakcie całej gry. Ponadto maszyna posiada kreskową grafikę, dość dobrą animacje i dźwięk o dobrej jakości.

Zasady gry i najważniejsze cechy tej maszyny do gier hazardowych

Muse: Wild Inspiration składa się z pięciu bębnów i dwudziestu pięciu linii. Liczba linii jest ustalona na przestrzeni całej gry i się nie zmienia. Aby skompilować wygrywającą kombinację gracz musi zebrać w jeden rząd trzy lub więcej identycznych symboli. Licząc od skrajnego lewego rzędu. Jeśli na polu wypadnie kilka zwycięskich sekwencji, to będzie wypłacona tylko ta największa i najbardziej opłacalna. Na jednej linii można umieścić od jednej do dziesięciu monet. Wartość monet ustawią się w odpowiednim menu, o którym będzie napisano poniżej.

Główne cechy tego slotu:

  • Stylowa powłoka graficzna;
  • Duża liczba linii do wypłat;
  • Obecność unikalnego symbolu Wild;
  • Odsetek ogólnych wypłat jest równy 97 procentom.

Muse: Wild Inspiration automaty do gier
Muse: Wild Inspiration automaty do gier

Unikalne symbole

W symbolach maszyny do gier liczbowych Muse: Wild Inspiration przedstawione są same Muzy, a także harfy, zwoje, pióra, pędzle, kubki z napojem winogronowym i karciarskie kolory. Szczególną rolę w maszynie zajmują scattery i symbole Wild. Scattery pełnią funkcje klasyczne: aktywują darmowe spiny, kiedy trzy lub więcej znaków wypada na ekranie po jednym spinie.

  • Trzy scattery - dziesięć obrotów bonusowych.
  • Cztery - dwadzieścia obrotów.
  • Pięć scatterów - dodatkowe trzydzieści kręceń za darmo.

Na symbol Wild warto zwrócić uwagę bardziej szczegółowo, ponieważ jest w tej maszynie do gier online za darmo niezwykły. Wypada symbol Wild tylko na centralnych bębnach i sam nie przynosi żadnych zysków. Przy wypadnięciu takiego symbolu na polu, aktywuje się jedno z trzech zdarzeń:

  • Symbol Wild dubluje się na cały bęben i powoduje wielką wygraną.
  • Kurs zwycięskiej sekwencji, w którym wziął udział symbol Wild zwiększa się w dwa razy. Jeśli w sekwęcji jest kilka symboli Wild, to współczynnik jeszcze bardziej zwiększa się.
  • Użytkownik otrzymuje możliwość obracać bębny zupełnie za darmo, a symbol Wild w tym przypadku pozostaje na swoim miejscu.

Interfejs i lokalizacja

W maszynie do gry typu jednoręki bandyta MuseWild Inspiration nie jest zlokalizowany, ale nie ma się czym martwić. Urządzenie ma bardzo przyjazny i standardowy interfejs. Okrągły centralny przycisk jest przeznaczony do uruchamiania jednego spinu; przycisk ''Auto Play'' rozpoczyna automatyczne obracanie; ''Max Bet'' zwiększa stawkę do maksimum; Coin Value ustawia wartość monety, a za pomocą przycisku Level można ustawić wielkość zakładu na jedną linię. Slot również posiada tabele wypłat, ustawienia graficzne i dźwiękowe.

Zagrać w Muse: Wild Inspiration za darmo i bez rejestracji można na tej stronie. Użytkownicy po prostu mogą wybrać odpowiednią maszynę i uruchomić ją. Gra na wirtualną walutę komuś będzie wydawać się nudna, a komuś wręcz przeciwnie, bardziej interesującą i relaksującą.

Muse: Wild Inspiration - jest bardziej kobiecą maszyną do gry online, niż tą przeznaczoną dla mężczyzn. Chociaż, jeśli przyjrzeć się bliżej, to każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Kobiety lubią kreskową grafikę, a męszczyzn przyciągają ciekawe dodatkowe znaki.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Muse: Wild Inspiration" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top