Maszyny do gry Wish Master

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Podstawą tematu maszyny do gier Wish Master od NetEnt stała się powszechnie znana baśń "Lampa Aladyna". Oryginalny slot jest obdarzony niezwykłą gamą funkcji bonusowych, które są aktywowane przez Wszechmogącego dżinna.

Konfiguracja ustawień automatycznych

Strukturalnie, maszyna do gier bez rejestracji Wish Master - to automat o 5-bębnach z dwudziestoma stacjonarnymi liniami. W slocie nie ma możliwości zmiany ich liczby. Gracze mogą tylko dostosować zakłady do wybranych rozmiarów.

Aby wybrać rozmiar zakładu na swoim panelu do sterowania, są dwa okna:

  • VALUE COINS - po prawej stronie ekranu. Pozwala ustawić określoną wartość jednej monety.
  • LEVEL - po lewej stronie. Określa liczbę monet na jeden zakład.

W ogóle, panel sterowania maszyny do gier hazardowych Wish Master jest maksymalnie prosty. Oprócz przycisków, przewidzianych do kontrolowania gry, które są wymienione na górze, są jeszcze trzy klawisze: 

  • START/SPIN - duży okrągły zielony przycisk w panelu środkowym. Rozpoczyna jeden obrót bębna.
  • MAX BET - uruchamia wirowania z maksymalnym zakładem.
  • AUTOPLAY – uruchamia ciągłe obracanie bębna. Możliwe jest ustawienie różnych ilości spinów na automacie, nawet do 1000 razy.

Gatunki symboli

Wszystkie symbole maszyny do gier liczbowych można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza - bardziej opłacalna - to obrazki zwierzęcych masek, ozdobione kamieniami szlachetnymi. Podczas gier bonusowych mogą mieć dodatkowe opcje.

Wish Master maszyny do gry 777
Wish Master maszyny do gry 777

Druga jest reprezentowana przez oznaczenia literowe. Zazwyczaj maja one mniejszą cenność, ale częściej wypadają.

Poszczególna wartość każdego znaku jest zaznaczona w tablice informacyjnej, umieszczonej pod pierwszym bębnem.

Niestandardowe funkcje symboli

W maszynie do gier przez internet Wish Mater obecne są dwa klasyczne symbole. Symbol Wild ma zwykłe funkcje zastąpienia każdego znaku, z wyjątkiem scattera.

scatter – w maszynie Wish Master zasługuje na szczególną uwagę. Jego działanie w slocie nie jest przywiązane do wypadnięcia kilku takich znaków w jednym spinie. Wystarczy, aby wypadł tylko jeden taki znaku - folio z magicznej lampy - w dowolnym miejscu na bębnach. Gracz nie otrzyma darmowych spinów, ale jego pojawienie powoduje wywołanie Dżinna, który upoważnia następne 10 obrotów do szczególnych nagród. W ogóle, programiści przedstawili kilka opcji od Dżinna:

  • Opcja Extra Wild.
  • Reel Wild.
  • Expanding Wild.
  • Random Wild.
  • Mnożnik x2 lub x3 - funkcja, która zwiększa wielkość wygranej.

Efekt opcji trwa przez dziesięć obrotów. Jednak powtarzające się wypadnięcie scattera w grze bonusowej może jeszcze zwiększyć wygraną. W tym przykładzie dodatkowo uruchamia inny bonus, a liczba obrotów zwiększa się o pięć. Podobny wypadnięcie po raz trzeci spowoduje kolejne zwiększenie ilości obrotów o pięć.

Przepisy maszyny do gry bez rejestracji pozwalają na jednoczesne działanie do trzech dodatkowych funkcji.

Aby zrozumieć zawiłości aparatu do gry Wish Master w praktyce możliwe jest granie w trybie demo. Albo, od razu warto spróbować szczęścia w grze na prawdziwe pieniądze. I niech twoje marzenia wciełąją się w życie!

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Wish Master" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top