Maszyny do gry 2016 Book of Ra

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Zazdroszczycie Larze Croft czy śnicie o przygodach Indiany Jonesa i chcecie udać się na poszukiwanie skarbów faraonów Egiptu? Teraz dla Ciebie firma Novomatic opracowała automat do kasyn online Book of Ra. W tej grze na maszynie wrzutowej jest i starożytna książka i skarabeusze i faraony, a już dreszczyk emocji zapewniony prawie na każdym kroku.

Opis automatu z grą hazardową Book of Ra

Tajemnicza, jak wszystkie historie starożytnego Egiptu, maszyna do gier Book of Ra wita zawodników dziewięcioma liniami do gry na 5 bębnach. Fabuła slotu obraca się wokół głównego bohatera - prototypa Indiany Jonesa. Symbol z wizerunkiem naukowca jest jednym z najdroższych, jak i przedmiot jego badań - grobowiec faraona.

Obecny w automacie Book of Ra także szczególny symbol, z szerokimi możliwościami do utworzenia zwycięskich kombinacji i Risk Game – trybu, który jest w stanie zwiększyć twoją wygraną.

Book of Ra jak grac
Book of Ra jak grac

Symbole gry hazardowej Book of Ra za darmo i wypłaty za nich

Starożytna książka – to scatter tej gry. On jest bardziej obfity w nagrody niż wszystkie inne znaki. Książka może zamienić wszystkie obrazki, a za 2, 3 lub 5 jej symboli należy się nagroda – mnożniki 2, 20, 200. Z księgi Boga Słońca zaczyna się Risk Game i 10 free spinów.

  • Archeolog przygotował dla gamera mnożniki 10, 100, 1000, 5000.
  • Mumia faraona obiecuje zwiększyć zakład w  5, 40, 400, 2000 razy.
  • Złota Statuetka i skarabeusze pomnażają twoją wygraną na  5, 30, 100, 750.
  • Karty do gier - dama, walet, dziesięć - mają mnożniki 5, 25, 100.
  • Karty as i król za 3, 4, 5, swoich symboli zwiększają wygraną w 5, 40, 150 razy odpowiednio.

Gameplay maszyny Book of Ra

Przed rozpoczęciem rozgrywki w trybie swobodnym początkowo uzyskaj wirtualny kredyt. Na tę środki (1000 kredytów) można  szczęśliwie grać w nieskończoność. Gra kończy się w przypadku gdy wszystkie środki zostaną utracone. Ale i to nie ma znaczenia. Rozpocząć grę możesz od nowej pożyczki.

Zrozumieć nawigacje darmowej gry na automatach Book of Ra dość łatwo i szybko się z tym sprawi każdy gracz. Maszyna startuje i zatrzymuje się przyciskiem «Start». Przyciskiem «Coin» można ustawić rozmiar zakładu w zakresie od 0,5 do 2. «Play Lines» jest przeznaczony do wyznaczenia ilości linii w każdej rundzie, możesz ich wybrać od 1 do 9.

Z funkcją tryb automatyczny można grać bez przerwy, a włącza ją przycisk «Automatic Start». Zatrzymuje się przy użyciu przycisku Start lub zakończeniu kredytu. Zauważ, że w tym trybie Risk Game jest niedostępny. Pod przyciskiem «Info» odczytasz informacje o współczynnikach dla każdego znaku.

Baw się z ryzykiem w darmowej grze slotowej Book of Ra

Każdą wygraną mnoży Risk Game (również może ją  pozbawić). Właśnie w tym i polega całe ryzyko tej gry. Wszystko zaczyna się od przycisku «Gamble». Właśnie on uruchamia grę na podwojenie.

Wszystko jak zwykle - lśniąca sylwetka karty i jej rodzaj, który masz do odgadnięcia. Wybierz - czarny lub czerwony, a następnie naciśnij przycisk w tym samym kolorze na maszynie. W przypadku zbiegu koloru który podałeś podwaja się wielkości całego zakładu i gra toczy się dalej. Zdarza się i vice versa – jeśli nie trafisz z rodzajem będziesz miął zero z rundy.

Darmowe obroty ze specjalnym symbolem

Pojawienie się trzech ksiąg Boga Słońca oznacza dla gracza ze 10 free spinów są dostępne dla aktywacji. Wiatr obraca strony Księgi Ra i zatrzymuje się na ilustracji jednego z symboli automatu, który staje się scatterem.

Wybrany symbol wypełni komórki, stając blisko do jednakowych symboli. W tej sytuacji jego nie może zastąpić nawet Wild symbol. Jeśli na ekranie pojawiają się jeszcze Księgi Ra, to euforia jest kontynuowana przez dodatkowe 10 darmowych obrotów również w tej grze hazardowej na tablecie.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Book of Ra " pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top