Gry online maszyny do gier Cosmic Fortune

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automaty na temat miejsca stworzył ogromną ilość. Jednak firma Net Entertainment od ponad 20 lat udanej pracy udało się stać jedną z uznanych liderów w tym gatunku. Slot Machine Cosmic Fortune jest uderzające potwierdzenie faktu. Gniazdo wideo o wyjątkowej konstrukcji, imponujący stosunek wypłat oraz wysoki procent płatności jest jednym z faworytów w ziemi i zakładów hazardowych wirtualnych.

Konstrukcja slotu wideo

Gra w tej maszynie do gier liczbowych zaczyna się od oryginalnego ekranu atmosferycznego, wykonane w duchu starych 8-bitowych gier wideo. Pozwala on stwierdzić, który historia będzie miał do czynienia w niedalekiej przyszłości. Samo urządzenie ma następującą strukturę:

 • 5 bębnów;
 • 15 linii;
 • bonusy w postaci scatterów, symboli Wild i jackpotu.

Maszyna do gier prace lawinowego układu mnożenia. Oznacza to, że po każdej zwycięskiej kombinacji symboli, które sprawiają, że wybuchnie, a na ich miejsce zostaną pominięte w sąsiedztwie. Jeśli ponowne połączenie się nagroda, wygrana wzrost proporcji. Dzięki temu użytkownik uzyskuje większą szansę na wygraną z minimalnymi kosztami. Gameplay organicznie uzupełnione przyjemnym projektowania dźwięku.

Reguły gry

Uruchom obroty mogą być jednokrotnie umieścić numer linii i zakładu. Zarządzaj gniazdo wideo bardzo łatwo.

Menu zawiera takie przyciski:

 • okrógly przycisk rozpoczęcia rundy;
 • przejście do trybu automatycznego;
 • przejście do gry z maksymalnym zakładem;
 • przycisk Info, otwierający tabele wypłat.

Wyświetlacz pod bębnami wyświetli bieżące mnożniki. Średnia wypłata odsetek jest tu 96,5 proc. Stawka dla każdego z aktywnych linii - od 1 do 10 punktów. Maszyna do gry przez internet jest podłączona do systemu progresywnego jackpotu, który pozwala graczom twierdzą ilość miejsca jest naprawdę wygrywa.

Cosmic Fortune maszyny do gier hazard
Cosmic Fortune maszyny do gier hazard

Symbole i bonusy

Na 5 bębnach automatu Cosmic Fortune można zobaczyć takie symbole tematyczne:

 • rakieta;
 • księżyc;
 • obcy;
 • astronautą.

Ta maszyna do gry na pieniądze posiada rozproszenia w postaci błyskawicy na tle złotej planecie. Ikona ta aktywuje wolny obraca bębnami w ilości 10. Podczas swobodne obroty mogą być wyświetlane dodatkowe znaki rozprzestrzeniać, aktywując dodatkowe 5 darmowych spinów. Na koniec rundy premiowej jest wyzwalana gra, podczas której użytkownik potrzebuje do walki z najeźdźcami z kosmosu. Urządzenie posiada dziki symbol w postaci planety z literą W (dziki).Ikona ta zastępuje brakujące obrazy w zwycięska kombinacja pojawia się tylko na 2, 3 lub 4 bębny. Największy wskaźnik wypłat jest ikoną w formie zabawnej astronautów: daje graczowi do 1500 punktów.

Bonusy maszyny do gry za darmo

Najbardziej interesującą cechą premii urządzenia - jest to gra jackpot. Jest on aktywowany przez pojawienie się na aktywnej linii wygrywającej kombinacji na 3 lub więcej znaków na MEGA logo.

Po tym słynna gra jest aktywowane MARBLES. Gracz musi zebrać na linii przez co najmniej 3 identycznych kul. Aktualny wynik poniżej tej chwili pokazuje wielkość puli. Kule są kręcone z kosmicznym latającego powyżej.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Cosmic Fortune" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top