Maszyny do gry Spellcast

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gier Spellcast od NetEnt jest poświęcona tematyce magii. Obecność tradycyjnych symboli, możliwość wygrania darmowej sesji obrotów – to specjalne funkcje magicznego slotu.

Konstrukcja urządzenia, ustawienie parametrów

Konstrukcyjnie ta maszyna do gier bez rejestracji składa się z pięciu bębnów, trzech rzędów, dwudziestu linii do wypłat. W niniejszym urządzeniu można regulować wszystkie parametry gry:

  • liczba aktywnych linii;
  • wartość monet;
  • poziom zakładów;
  • tryby gry.

Kierowanie maszyną do gry za darmo nie powoduje trudności. Ustawianie wymaganych opcji odbywa się kilkoma klawiszami:

  • BET LINES - pozwala aktywować wymaganą liczbę linii.
  • "COINS VALUE" i "VALUE BET" - zielone klawisze, znajdujący się po prawej i lewej krawędzi panelu sterowania odpowiednio. Są przeznaczone dla doboru wskaźników finansowych w grze. Każdy zakład wykonuje się w walucie gry – monetach. Ale ich rozmiar gamer może ustawić sam.
  • MAX BET - klawisz funkcyjny, aby automatycznie wybrać najwyższy zakład. Naciśnięcie tego przycisku uruchamia jeden obrót.

Duży okrągły przycisk z podwójną strzałką, umieszczony w centrum panelu sterowania - przycisk "Start". Aktywuje obracanie bębnów i posiada dodatkową funkcję "stop". Naciśnięcie go w każdej chwili służy jako polecenie automatu do zatrzymania się.

Spellcast maszyny do gry sloty
Spellcast maszyny do gry sloty

W lewym dolnym rogu automatu dostępny jest dodatkowy panel do regulacji jakości grafiki i regulacji dźwięku.

Symbole maszyny do gier hazardowych Spellcast

Symbole slotu Spellcast poświęcone są, przede wszystkim, magii. Tradycyjnie, największe zyski przynoszą obrazki ze zdjęciami. Stary zamek, czarownica, eliksir, magiczna książka magiczna różdżka - to jest lista symboli ze zmniejszającą się wartością. Symbole z literami przyniosą dość umiarkowaną wypłatę, ale częściej wypadają.

Szczegółowy opis stosunku wypłat przedstawiono w specjalnej tabeli. Aby zobaczyć ją na ekranie należy skorzystać z przycisku PAYTABLE pod skrajnym lewym bębnem.

Znaki specjalne i bonusowe funkcje

Symbole w maszynie do gry bez rejestracji Spellcast są wykonane w klasycznej wersji:

  • symbol Wild jest zrobiony jako portret starego czarodzieja. Oprócz typowych zdolności do zastąpienia dowolnego obrazu w tworzeniu zwycięskich sekwencji, symbol Wild w Spellcast mnoży wypłatę na dwa .
  • scatter - obrazek z magiczną kulą. Gdy jednocześnie wypadną 3-5 scatterów, niezależnie od ich położenia na bębnach, gracz otrzyma nagrodę pieniężną według tabeli wypłat, a co najważniejsze - rundę bonusową z piętnastoma darmowymi obrotami. Zgodnie z regulaminem tej maszyny do gier liczbowych, wszystkie wygrane we free spinach są trzykrotnie powiększane. Dwa scattery przyniosą tylko wypłatę.

Gra w Spellcast jest możliwa w trybie rzeczywistym i demonstracyjnym. W pierwszym przypadku, gracze mogą postawić prawdziwe pieniądze, w drugim – gamerzy otrzymują do zabawy wirtualne kredyty.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Spellcast" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top