Maszyny do gier 2016 Sherlock Mystery

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Podstawą tematu maszyny do gier Sherlock Mystery od Playtech stał się znany detektyw z powieści "Sherlock Holmes". Zaprojektowany w formie 5-bębnowego systemu z 20 liniami, slot ma kilka znaków specjalnych, które umożliwiają dostęp do wielu rund bonusowych.

Konstrukcja panelu do sterowania maszyny do gier hazardowych Sherlock Mystery

Mimo wszechstronności, automat do gry Sherlock Mystery ma wystarczająco łatwą konfiguracje. Panel sterowania urządzenia znajduje się bezpośrednio pod bębnami i jest podzielony na trzy sekcje:

  • centralna część. Ma ona informacyjny charakter. Okna «Total Bet» i «Win» wyświetlają wielkość zakładu oraz wysokość wygranej, odpowiednio.
  • obszar po lewej stronie jest przeznaczony do ustawień parametrów gry. W menu Lines, przy pomocy klawiszów -/+ ustawia się liczbę aktywnych linii. Okno Line Bet pozwala określić wielkość zakładu na linie.
  • prawa strona - funkcjonalna. Tutaj znajdują się przyciski do uruchomienia tej maszyny do gier hazardowych za darmo. Spin/Stop - uruchamia jeden obrót bębna i pozwala zatrzymać go w dowolnym momencie. Bet Max - ustawienie najwyższego z możliwych zakładów przy natychmiastowym spinie. Autoplay - opcja automatycznego obracania bębnów. Ona pozwala wystawić konkretną liczbę obrotów, lub wybrać tryb do zatrzymania gry przez użytkownika. Jako opcję dodatkowe należy wyokremić «Turbo» - tryb szybkich obrotów bez efektów animacyjnych. Potrzebę włączenia/wyłączenia go decyduje jedynie wola gamera.

Symbole gry

Na lewej stronie panelu sterowania znajduje się punkt informacji - tabela z wyszczególnieniem wypłat za każdy symbol. W razie potrzeby, gracze mogą szczegółowo obejrzeć wszystkie wartości, ale symbolika maszyny "Sherlock Mystery" sprawia, że łatwo odróżnić cenniejsze znaki nawet wizualnie. Tradycyjnie najdroższe są zdjęcia. Symbole literowe ocenia się niżej, ale wypadają w sekwencjach częściej.

Sherlock Mystery maszyny do gier hot spot
Sherlock Mystery maszyny do gier hot spot

Znaki specjalne, charakterystyki gier bonusowych

Istotną zaletą maszyny do gier liczbowych Sherlock Mystery jest znaczna liczba znaków specjalnych i gier bonusowych:

  • symbol Wild - portret tajemniczego profesora Moriarty. Wraz z tradycyjną zdolnością do zastąpienia zwykłego symbolu, symbol Wild tej maszyny do gry hazardowej online za darmo Sherlock mozę samodzielnie tworzyć kombinację. Zatem takie sekwencje są liczone po najwyżej możliwej wygranej. Podczas formowania zwycięskich kombinacji z innymi obrazkami, symbol Wild mnoży wypłatę na dwa.
  • scatter – tabliczka z adresem 221b Baker Street. Przy jednoczesnym pojawieniu się trzech takich scatterów, niezależnie od ich lokalizacji, gracz otrzymuje dostęp do rundy bonusowej z dziesięciu darmowych spinów. Podczas darmowych spinów w grze używany jest dodatkowy "Wild" – Extra Wild z multiplayerem. Podczas formowania kombinacji on mnoży kwotę wypłaty w 2-5 razy. Wielkość mnożnika określa się w sposób losowy.
  • bonus. Bonusowe obrazki znajdują się na pierwszym, trzecim i piątym bębnach. Jednoczesne ich wypadnięcie służy sygnałem do początku gry bonusowej. Gracz "idzie" w pomieszczenie w którym zostało popełnione przestępstwo i "bada" go. Każda otwarta pozycja przynosi nagrody pieniężne. Runda trwa do momentu wybrania przedmiotu z napisem Collect lub do otwarcia wszystkich przedmiotów.

W funkcjonale tej maszyny do gier online zapewniona jest jeszcze jedna prosta, ale oryginalna, opcja. "Spotkanie" Sherlocka Holmesa i doktora Watsona "twarzą w twarz" na sąsiednich bębnach jest uważane za zwycięską kombinacje i przynosi wypłatę w trzy razy większą od rozmiaru zakładu.

Do analizy częstotliwości wygrywających kombinacji i rund bonusowych można użyć symulatora maszyny Sherlock Mystery. Jest dokładną imitacją prawdziwego slotu i pozwala grać za wirtualne odnawialne kredyty.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Sherlock Mystery" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top