Maszyny do gry Sizzling Hot

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
W automacie Sizzling Hot gracze czekają na klasycznych tematów owoców, dzięki czemu można zobaczyć szpulek śliwki, cytryny, pomarańcze, wiśnie, winogrona, melony, a Happy Seven i złotą gwiazdkę. Urządzenie ma pięć bębnów i taką samą liczbę wierszy dla płatności. Gra posiada dodatkową postać - rozrzut oraz tryb gry na podwojenie.

Umieść swoje zakłady

 W Sizzling Hot Slot Maszyna jest dostępny i prosty interfejs, tak aby poradzić sobie z określeniem wielkości zakładów jest bardzo prosta. Przede wszystkim powinno się wybrać ten sam przycisk monety nominał monety. Gracz ma możliwość wyboru małe - 0,05, 1 i 2 kredyty na monety. Po trzeba określić liczbę monet, które gracz chce postawić na każdej z linii. Korzystanie Bet Jeden przycisk może być ustawiony od 1 do 100 monet na pięciu liniach w grze. Maksymalna stawka za spin osiągnie wartość 500 monet, można włączyć jednym naciśnięciem przycisku Bet Max. Zaczynając grę składa standardowych cewek przycisk kręcić.

Opłaty za połączenia obrazów nagrody

Tabela wypłat wymienionych nagród dla wszystkich możliwych kombinacji znaków w grze. Powstają one przez pięć linii zawsze aktywny, Lewo, przewidzianych na boisku, które pojawiają się ciągły łańcuch trzech, czterech lub pięciu identycznych obrazków.

Sizzling Hot przez internet
Sizzling Hot przez internet

Maksymalna nagroda przynosi symbol czerwonych siódemek. To mnoży zakład na linię w 5000 ponownie, wraz z pojawieniem się pięć zdjęć, cztery znaki powróci w 1000 stóp, a łańcuch trzech obrazów dadzą nagrodę w wysokości $ 100 zakładów. Symbole arbuza i winogron zwrócić taką samą liczbę zakładów. Pięć znaków przynieść nagrodę w wysokości $ 500 zakładów oraz trzech i czterech obrazów na 200 i 50 zakładów. Symbol śliwki i pomarańczy dać 20, 50 i 200 zakładów, jeśli będą stanowić kombinację trzech, czterech i pięciu zdjęć. cytryny symbol zwraca 200 stóp przez pięć znaków, czterech i trzech znaków umieścić wygrania 50 i 20 zakładów. Przynosi wiśniowy szybkość symbolu mnożnikowy samej linii co wiśni symboli, ale powróci szybkości symboli 5 Jeśli spadnie tylko dwa takie obrazy.

Dodatkowe cechy automacie Sizzling Hot

Automat nie jest to zestaw aplikacji bonusowych. Możliwości Bonus przedstawiony tylko szczególny charakter i ryzykowną grę. Dodatkowym symbolem jest rozproszenie, jest reprezentowana w postaci złotych gwiazd. Symbol ten jest aktywny w każdym z położeń na polu gry, więc nie jest on związany z liniami płatności. Golden Star przynosi zysk w postaci mnożąc całkowity zakład, wracając odtwarzacza 10, 50 i 250 ostatecznych stawek, gdy wyświetlacz pokazuje trzy, cztery i pięć rozprasza.

Po każdym obrocie, który wygrywa, można aktywować ryzykowną grę. Kliknięcie na przycisk Gamble na planszy będzie w dół karty, kolor, który chcesz odgadnąć. Gracz ma do wyboru czerwony lub czarny kolor, a następnie będzie czekać na wynik. Jeśli karta kolor pasuje sumę ostatniej podwójnej punktacji, ale złe wybory doprowadzić do utraty zarobione. Podwojenie wygraną może być nawet pięć razy z rzędu.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Sizzling Hot" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top