Maszyny do gry online Lucky Lady's Charm

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Lucky lady charm – gry na maszynach od Novomatic, na których są obracane 5 bębnów z kolorowymi symbolami. Ustalać kombinacje na aparacie można na 9 liniach, liczba których łatwo zmienia się za pomocą naciśnięcia na jeden z przenumerowanych guzików. Bonusy i runda ryzykowa robią grę bardziej nasyconą.

Gralne symbole i najbardziej ciekawe kombinacje na automatach do gry Lucky lady charm.

Obecność 1000 kredytów demonstracyjnych umożliwia sterować maszyną on-line za darmo bez rejestracji, a także spróbować każdą opcję automatów hazardowych i funkcje oddzielnych symboli.

Możliwości 3D animacji umożliwiają przekazać cały przepych i precyzyjność form lady Sharmа. Ładna blondynka, która się zjawiła na linii gralnej, gwarantuje zwiększenie nagrody do 9000 kredytów w kombinacji z 5 kartek. Także obrazek dziewczyny – to dziki symbol, który może podmienić sobą każdy obrazek oprócz skattera.

Lśniąca kula – rozrzut lub skatter. Jeśli trafi nie mniej trzech podobnych symboli w jednym spinie, to włączy się 15 darmowych obrotów płyt. W ciągu super-gry nagroda automatycznie zwiększy się o 3 razy, dlatego należy pilnie ustosunkować się do zjawienia się na ekranie magicznych kul.

Obrazek biedronki i eleganckiego wisiorku z białych piór przyniosą jednakową nagrodę. Równocześnie 5 symboli insekta lub wisiorka w jednej linijce gwarantują zwiększenie stawki o 750 lub 1500 fiszek. Jeśli przed Państwem poruszają wąsami cztery cętkowatych żuka, to można liczyć na 125 lub 250 nagrodowych, a trzy symbole powiększą Państwa nagrodę o 25 lub 50 fiszek.

Lucky Lady's Charm jak grac
Lucky Lady's Charm jak grac

Zjawienie się obrazków złotych dublonów i czterechlistnej koniczyny zabezpieczy powiększenie rozmiaru zysku od 20 do 800 punktów nagrodowych, w zależności od podanych papierków. Pomyślnymi będą kombinacje, zaczynając od trzech jednakowych symboli na jednej linii.

Podkowa może powiększyć nagrodę do 250 lub 500.

Migające obrazki i cyfry kart także potrafią przynieść sukces, jedna podobna nagroda jest o wiele mniejsza.

Specjalna oferta dla wielbicieli ryzyków

Doczekawszy się na dobrą kombinację można zastosować jedną z klawisz GAMBLE  dla uruchomienia ryzykowej gry. Automaty do gier zaoferują Państwu zamkniętą kartę. Jeśli zgadnąć kolor lub maść, to ostatnia nagroda zwiększy się o 2 lub 4 razy. Dokonanie wyboru potrzebnej karty jest realizowane dzięki czerwonemu guziku Bet One z Karo lub dzięki czarnej klawisze Bet Max. Jednak należy pamiętać, że brak powodzenia zeruje wynik nagrody.

Metodyka gry

Kontrola nad gralnym procesem i ustawienia aparata są dokonywane za pomocą naciśnięcia klawiszy na szarym konsolu pod polem z bębnami. Linie są ustawiane przez naciśnięcie na jedną z klawisz Line. Można włączyć 1, 3, 5, 7, 9 linijek. Bet One – przycisk dla regulowania stawką od 1  do 200 fiszek. Przycisk Max Bet – to możliwość odrazu kręcić płyty o maksymalnej stawce. Dla uruchomienia obracania bębnów należy nacisnąć na Start. Guzik Automatic Start uruchamia cewki ze stawką maksymalną.

Runda bonusowa

Darmowe obracania na mechanicznym gangsterze uruchamiają się, jeśli na cewkach trafiono od trzech skatterów. Rozrzuty napełniają komórki w dowolnym porządku. Nagrody w tej rundzie są naliczane za pomocą stawek, zrobionych przed uruchomieniem. Wszystkie nagrody free-spinów należy pomnożyć o trzy. W ciągu cykli nagród bębnów jest szansa otrzymania jeszcze jednej rundy darmowej .

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Lucky Lady's Charm" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top