Maszyny do gry online Neptune's Kingdom

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Slot Neptune's Kingdom, w wykonaniu firmy Playtech - to prosta maszyna do gier, która nie różni się zbytnio od innych podobnych gier wrzutowych. Prosta grafika, prymitywny dźwięk, ale przy tym wysokie wypłaty i szeroki zakres zakładów - to można powiedzieć o tym automacie.

Czym jest Neptune's Kingdom?

Tematem gry jest bóg mórz i wody - Neptun. Wa tle gry na tej maszynie do gier darmowych znajduje się morze i od czasu do czasu przypływający statek. Soundtrack - mewy i szum morskich fal. Jako symbole są stosowane znaki i obiekty legend o morzu.

Jeśli chodzi o samo urządzenie, to jest to trzy-bębnowa maszyna do gier hazardowych w której można grać na 1-5 liniach. Zakres zakładów jest dość szeroki. Naprzykład minimalny zakład w grze na jedną linię wynosi 0,01 euro, a maksymalny (także na 1 linię) - 100 euro. Zatem, limity zakładów w grze stanowią 0,01 - 500 euro. Ze względu na takie stawki tę maszynę śmiało można nazwać maszyną hay roll.

Neptune's Kingdom maszyny do gry online
Neptune's Kingdom maszyny do gry online

Sterowanie grą

Prawdopodobnie trudno jest znaleźć maszynę do gier liczbowych, w której sterowanie będzie łatwiejsze niż w Neptune's Kingdom. Do kontroli gry so przeznaczone następujące przyciski:

 • Spin - rozpoczyna grę z ustalonym zakładem.
 • Max Bet - rozpoczyna grę z ustalonym zakładem na 5 liniach.
 • Bet One - można zmienić ilość linii.
 • +/- - można zmieniać wielkość zakładu na każdej linii.
 • AUTOPLAY (menu "Ustawienia") - można uruchomić grę w trybie automatycznym, wybierając liczbę automatycznych obrotów.

W przeciwieństwie do wielu innych gier, w Neptune's Kingdom niema przycisku Paytable, a informacje na temat wypłat są dostępne nad bębnami gry. Również na panelu niema regulacji ustawień dźwięku.
Symbole w grze

Tematyka znaków gry – to mitologia morska. Inną cechą tej maszyny do gier online, co ją różni od wielu innych, jest brak jakichkolwiek symboli Wild i scatterów. Z tego wynika, że bonusów w grze również niema. Ogólnie rzecz biorąc, gra ma w sumie 6 znaków, kombinacje których są opłacane inaczej.

 • Biało-pomarańczowa ryba. Za nią można uzyskać 20-krotną wygraną.
 • Omar. Za niego można uzyskać 25-krotną wygraną .
 • Niebiesko-brązowa ryba. Za nią będzie można uzyskać 30-krotną wygraną.
 • Trójząb Neptuna. Za niego można uzyskać 40-krotną wygraną.
 • Syrena. Za nią będzie można odebrać 50-krotną wygraną.
 • Skrzynia ze skarbami. W zależności od położenia można uzyskać 100-150-krotną wygraną. Dokładniej wskazane jest na schemacie w grze.

Jak pokonać tą maszynę do gier przez internet 

W związku z brakiem jakichkolwiek bonusów w grze, aby wygrać trzeba dobrze przygotować się do gry. Pomimo faktu, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, gra na nim będzie dość trudna dla początkujących. Z drugiej strony, poprzez wybranie odpowiedniej strategii do gry i planowanie zakładów, trudności nie powinni wystąpić.

Przed rozpoczęciem gry należy zapoznać się z regulaminem urządzenia i wszystkimi informacjami technicznymi o nim. Można to zrobić poprzez otwarcie menu HELP. Następnie, zdecydować się o swoim banku (kwota pieniężna którą jesteś gotowy wydać na grę). Opierając się na nim i czasie przeznaczonym dla gry, należy rozważyć strategię zakładów. Najlepszym rozwiązaniem jest możliwość stopniowego podnoszenia rozmiaru zakładów, niezależnie od wyników wirowania.

Na koniec chcemy udzielić porad na temat strategii, które można znaleźć w sieci. Jest to strategia Martingale. Ta strategia nie działa na automatach. Wynika to z faktu, że szansa na wygranie na automacie jest znacznie mniejsza niż 50%.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Neptune's Kingdom" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top