Automaty do gier free King of Slots

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gier za darmo King of Slots przenosi gracza w świat szachów, w którym prawi surowy, ale hojny, król. Uzyskanie skarbów królestwa szachów możliwe jest tylko w jeden sposób - pokonując króla w uczciwej grze hazardowej. Pomagać gamerom w ich trudnym zadaniu będzie przyjemnym design graficzny, animacje wysokiej jakości i godny soundtrack.

Opis maszyny do gry online i jej główne zalety

King of Slots ma pięć bębnów i dwadzieścia pięć linii, liczbę których zabrania się zmieniać przez całą grę. Tylko zakłady równej wielkości mogą być umieszczone na liniach. Dla uzyskania wynagrodzenia użytkownik musi zebrać kombinację trzech lub więcej identycznych symboli. Jeśli po spinie na ekranie pojawiło się kilka penężnych kombinacji, to zostanie wypłacona tylko ta, która daje największe wynagrodzenie. Liczą się tylko te kombinacje, które utworzyły się od skrajnej prawej rolki. Na jednej linii dopuszcza się umieszczenie od jednej do dziesięciu monet.

Główne cechy wirtualnej maszyny do gier King of Slots:

  • ładny dźwięk i wizualne wykończenie gry;
  • 25 linii;
  • bonusowe free spiny;
  • dostępność dodatkowych symboli do gry.

King of Slots maszyny do gier hot slot
King of Slots maszyny do gier hot slot

Dodatkowe znaki i free spiny

W tej maszynie do gier hazardowych nie są dostępne gra na podwojenie i progresywny jackpot, ale są symbole Wild i klasyczne scattery. Symbole Wild mogą zastąpić brakujące znaki w zwycięskim łańcuchu (wyjątkiem są scattery). Scattery oddzielnie nic nie dają, ale w połączeniu mogą aktywować niektórą liczbę dodatkowych darmowych obrotów:

  • Pięć symboli scatter aktywuje dziesięć free spinów;
  • 6 scatterów - piętnaście spinów;
  • 7 scatterów - dwadzieścia obrotów;
  • 8 scatterów - dwadzieścia pięć darmowych rund;
  • Od dziewięciu do piętnastu scatterów - trzydzieści dodatkowych obrotów.

W bonusowych spinach zakłady za graczy robi kasyno, podstawą jest rozmiar zakładu z ostatniej przedbonusowej rundy. Za każdy udany obrót podczas spinów bonusowych maszyna będzie wypłacać trzykrotnie wzrosłą ilość pieniędzy.

Rundy na podwojenie, jako takiej, w tym slocie niema, ale jest unikalna opcja Sticky Win, która zamraża wygrane kombinację na ekranie i aktywuje kolejny obrót ze statycznymi liniami. Tak więc, ekran może całkowicie wypełnić się zwycięskimi komórkami.

W większości nowoczesnych kasyn online grać w King of Slots można bezpłatnie. Administracja kasyn oferuje swoim klientom możliwość wypróbowania slotu z wirtualnym rachunkiem, a następnie, w razie potrzeby, gracze mogą po szybkiej rejestracji zacząć grać za prawdziwą walutę. Ma to na celu zachęcenia większej liczby osób do kasyna.

Interfejs i lokalizacja

W Polsce, ta maszyna do gier hazardowych online nie jest dostępna w języku polskim, ale ze względu na prosty interfejs i łatwą do zrozumienia mechanikę gry, gra się na tym slocie prosto, łatwo i przyjemnie. Przyciski '' Maxbet '' i '' Auto Play '' odpowiadają za maksymalny zakład i grę automatyczną. Do automatycznego trybu obracania należy podchodzić ostrożnie, szczególnie przy dużych zakładach, ponieważ pieniądze z konta mogą uciec bardzo szybko i cicho. Po prawej stronie ekranu można ustawić rozmiar zakładu, a w lewym dolnym rogu znajduje się informacja o wynagrodzeniu i aktualny kurs.

Maszyna do gier online King of Slots spodoba się większości współczesnych graczy. Nowym graczom w maszynie spodoba się przyjazny dla użytkownika interfejs i piękna grafika, a dla weteranów, z pewnością, duża liczba obrotów premiowych oraz obecność symboli Wild i scatterów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "King of Slots" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top