Darmowe maszyny do gier na telefon bez logowania

Mobilna branża przemysłu hazardowego odnotowała gwałtowny wzrost. O rozwoju tego trendu eksperci mówią już nie pierwszy rok. Istotną zmianę odnotowano już w 2014 roku, kiedy to analityczne badania rynku wykazały wzrost przychodów w sektorze mobilnym o 25%. W 2015 roku liczba ta wzrosła już do 40%. Według statystyk zaprezentowanych na specjalistycznej konferencji Russian Gaming Week w 2016 roku, dziś hazard mobilny zajmuje już 45% rynku hazardu online. A według prognoz, dane te będą wzrastać. Już w 2017 roku, zdaniem ekspertów, maszyny do gier hazardowych na telefon za darmo będzie pobierało więcej niż połowa użytkowników zakładów hazardowych online.

Główne cele gry

Interesującymi są i badania nad definicjami głównych celów w grze. Zgodnie z wynikami prac analitycznych zidentyfikowano trzy główne cele gamerów: 

 • Około 70% graczy korzystających z maszyny do gry na telefon chcą wygrać prawdziwe pieniądze.
 • Około 51% użytkowników korzystają z takiej możliwości w celach rozrywki i pobierają darmowe gry maszyny na telefon dla przyjemnego pobytu.
 • I 37% gamerów grają w sloty dla hazardu i podniecenia. 

Jako najbardziej popularne mobilne urządzenia dla użytkowników automatów są wymieniane powszechne dzisiaj gadżety: smartfony, tablety, konsole oraz Smart TV.

Maszyny do gier na telefon
Maszyny do gier na telefon

Wiadomo, popyt tworzy podaż. Dzisiejsze duże producenty automatów przedstawiają swoje projekty w kilku wersjach: 

 • Zwykłe sloty do przeglądarek, działające dzięki wykorzystaniu technologii Flash.
 • Klienckie modele, przystosowane do różnych systemów operacyjnych.
 • Oprogramowanie do ściągnięcia, które pozwala na pobranie gry maszyny za darmo na telefon. 

Mobilne automaty do gier na Androida

Do chwili obecnej istnieje wiele systemów operacyjnych dla komórek. Jednak w rozwoju automatów do każdej z nich eksperty uwzględniają specyfikę ich pracy i oferują urządzenia, które mają najwyższą jakość pracy z określonym zestawem parametrów.

W szczególności, automaty do gier mobilnych dla Androida mogą być stosowane na nowoczesnych gadżetach większości dużych producentów takiego sprzętu. Użytkownicy mogą pobierać dostosowane pod Android automaty do gier za darmo na telefon, tablet, smartphone od Samsunga Lenovo, Sony, LG, czy od innych marek.

Cechy wyróżniające automaty do gier dla Androida: 

 • Uproszczony interfejs. Rozwiązanie to zapewnia wysoką jakość dla małych rozmiarów urządzenia.
 • Lekka grafika, zapewniająca wysoką prędkość pobierania.
 • Zmodyfikowana konstrukcja panelu sterowania w celu ułatwienia wyboru parametrów w grze. 

Tematyka, treść, algorytm działania slotów jest w pełni zachowany.

Sloty online dla iOS

Mobilne automaty do gier, dostosowane do systemu operacyjnego iOS, są przeznaczone do gier na iPhone, iPad, produkowanych przez firmę Apple. Oprogramowanie pozwala grać w dwóch wersjach: na pieniądze i w trybie demo. W każdym razie użytkownicy mają możliwość gry za darmo na telefon maszyny.

Zmiany w mobilnych slotach na iOS tradycyjnie dotknęli wydajności graficznej. Większą część ekranu zajmują bębny. W dolnej części ekranu znajduje się zmniejszonej wielkości system do sterowania grą. Algorytm funkcji urządzenia, możliwość dostosowania parametrów są identyczne do tych z modeli Flash.

Mobilne maszyny do gier na Windows 

Odrębną kategorie obejmują automaty dla Windows Mobile. System ten przeznaczony jest głównie do stosowania w nowoczesnych telefonach od Nokia. Ale, oczywiście, są one dostępne dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych, opartych na systemie Windows.

Głównymi zaletami tych slotów dla urządzeń mobilnych na Windows są: 

 • Zdolność do automatycznej regulacji parametrów pod urządzenie w których będą używane.
 • Brak problemów ze zgodnością.
 • Zdolność do kierowania kilkoma metodami: klawiszami urządzenia, rysikiem, przez dotyk.
 • Możliwość wymiany danych za pośrednictwem sieci Wi-Fi i Bluetooth. 

Wszystkie automaty, przystosowane dla Windows, są obdarzone pewną interaktywnością.

Wersja do pobrania

Wraz z prezentowanymi rodzajami automatów, nowocześni producenci oferują możliwość pobrania klienckiego programu slotu czy nawet całego kasyna na PC. Ta opcja jest najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników grających dla zabawy i przyjemności czy ze względów hazardowych. Taka rozrywka nie wymaga połączenia z internetem, program daje dostęp do automatów w każdej chwili. Wyeliminować ryzyko złośliwego oprogramowania czy nawet wirusów pozwoli pobieranie gier na stronach internetowych producentów lub renomowanego kasyna. Wraz z tym, przetestowane pliki instalacyjne można uzyskać w AppStore i Google Play.

Nowoczesne innowacyjne projekty

Duże producenty oprogramowania do gier regularnie aktualizują wersje automatów i prezentują inne innowacyjne rozwiązania dla gier na urządzeniach mobilnych. Wiadomości o uruchomieniu oryginalnych urządzeń można zauważyć ciągle.

Tak więc, pod koniec 2015 roku poker room Full Tilt wprowadził aplikację mobilną, która pozwala uczestniczyć w turniejach MTT. Pobrać aktualizację można bezpośrednio ze strony poker rooma lub na App Store.

W styczniu 2016 roku ciekawy oświadczenie zostało złożone przez spółkę Scientific Games. Jego program dla telefonów komórkowych jest teraz obecny na oficjalnej stronie kanadyjskiej korporacji loteryjnej.

W marcu znane bukmachery Betfred i Bet 365 rozszerzyli swoją gamę aplikacji internetowych apkami Inspired Gaming. Na ich platformie dostępne są popularne obecnie automaty w formacie HTML5.

W czerwcu został prezentowany program do robienia zakładów w mobilnym totalizatorze Mega Margin. Projekt ten zrealizował słynny bukmacher australijski Ladbrokes.

A we wrześniu odbyło się już dwa ciekawe wydarzeniach. Firma NetEnt wprowadziła mobilny serwis gier live. Dzięki zastosowaniu technologii Chroma Key, była zapewniona możliwość odtwarzania w slotach na urządzeniach mobilnych gier z grafiką 3D.

A firma GAN, z kolei, ogłosiła o starcie projektu stworzenia międzynarodowego kasyna online i jego wersji mobilnej.

go_top