Maszyny do gier Kings of Chicago

ComeonEnergyMrGreenRP
Wirtualna maszyna do gier Kings of Chicago przeniesie gracza na początek XX wieku w Stany Zjednoczone. Urok i romantyzm czasu jest odczuwalny w każdym szczególe tej maszyny. Styl wizualny od pierwszych sekund gry nastawia użytkownika na właściwą drogę, a grafika wysokiej jakości i niezapomniany soundtrack wspiera ogólną atmosferę luksusu i stylu tamtych czasów.

Urządzenie tej maszyny do gier bez rejestracji, jego kluczowe cechy

Kings of Chicago składa się z pięciu rzędów i pięciu linii stacjonarnych, liczba których nie zmienia się przez całą grę. Slot zaprojektowany został w dość niezwykły sposób i niema tu znanych wszystkim bębnów. Zamiast tego, na ekranie są ułożone w rzędy karty do grania, z których i należy układać zwycięskie sekwencje.

Dla otrzymania pieniężnej nagrody należy ułożyć kombinację z trzech, czterech lub pięciu kart. Deweloperzy maszyny do gier liczbowych nic nowego nie odkryli i zdecydowali się na klasyczny układ pokera. Kombinacje te obejrzymy bardziej szczegółowo:

 • Trzy karty w tym samym kolorze przyniosą graczowi jego zakład na linię pomnożony przez dwa;
 • Strit daje zakład pomnożony przez siedem;
 • Kolor - dwadzieścia pięć zakładów na linię;
 • Ful pomnoży zakład gracza na pięćdziesiąt;
 • Cztery karty o tej samej wartości mnożą zakład na siedemdziesiąt pięć;
 • Poker daje dwieście pięćdziesiąt zakładów na linię;
 • Poker królewski (z zamianą karty jokerem) mnożenie na 1000;
 • Poker królewski bez jokera – mnoży zakład na 10 000.

Symbole bonusowe i free spiny

W Kings of Chicago nie odbyło się bez klasycznego dla slotów symbolu Wild i scattera. Za Wild symbole nie są przyznawane oddzielne pieniężne wynagrodzenia, ale one są w stanie podwoić nagrodę za kombinacje. Za scattery płaci się bez zależności od miejsca pojawienia się na ekranie, i do tego jeszcze mogą uruchomić free spiny. Trzy scattery - dziesięć darmowych obrotów; 5 scatterów - trzydzieści dodatkowych obrotów.

Kings of Chicago maszyny do gier
Kings of Chicago maszyny do gier

W darmowych spinach za gamera zakład robi kasyno, biorąc kwotę identyczną do tej z poprzedniej rundy użytkownika. Zatem gracz nic nie ryzykuje, a wręcz przeciwnie, otrzyma podwójną (oraz w przypadkach z symbolem Wild – poczwórną) nagrodę za zwycięskie sekwęcje.

Klasyczne i ulubione użytkownikami gry na podwajanie w Kings of Chicago są nieobecne. Ponadto, nie ma też progresywnego jackpotu. Ta maszyna do gry bez rejestracji ma swoje zalety i unikalne cechy, które zakrywają tę dziury

Lokalizacja i interfejs

W Polsce ta maszyna do gry na pieniądze nie jest zlokalizowana, ale nawet ludziom, którzy nie mówią po angielsku, nie będzie trudno zrozumieć tę grę. Zatem przejdźmy do funkcji przycisków i szczegółów interfejsu:

 • Max Bet - zakład maksymalny;
 • Autoplay - uruchamia automatyczną grę;
 • okrągły przycisk bez nazwy - uruchamia jedną rundę;
 • Level - wybór wielkości zakładu w monetach.

Również w maszynie są menu, w których wyświetla się konto gracza, obecne wygrane i tabela wypłat. W menu ustawień można zmienić poziom grafiki i dźwięku.

Na tym portalu gracze zawsze mogą wypróbować maszynę do gry za darmo Kings of Chicago. Macie okazję grać na maszynie przy pomocy wirtualnej waluty. Zatem ryzyko utraty własnych pieniędzy jest zredukowane do zera.

Kings of Chicago w pierwszej kolejności będzie cieszyć się popularnością u wszystkich fanów gier karcianych, a mianowicie - pokera. Slot pozwala użytkownikom cieszyć się z mechaniki gry w pokera w prostym otoczeniu, bez blefu i rywalizacji. Nowicjusze mogą nie zobaczyć w urządzeniu przyjemnych cech, a tylko brak gier bonusowych i jackpotu progresywnego.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Kings of Chicago" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top