Maszyny do gry przez internet 1Can 2Can

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Slot do gier 1Can 2Can – to darmowa gra na automatach pieciobebnowych pod zabawne i kolorowe afrykańskie rytmy. Tych którzy postanowili zabawić się na urządzeniu od NextGen Gaming oczekuje dynamiczne tempo w zwykłym i automatycznym trybach, wypadnięcieprostych obrazków i tych które przyniosą nagrody i relaks podczas leniwych obrotów.

Charakterystyka slotu 1Can 2Can

Tematyka danej gry hazardowej za darmo i bez logowania - gorące dżunglę i jej mieszkańcy. Urządzenie składa się z obracającego się bębna, linii do wypłat, które są regulowane, symboli co prezentują mieszkańców dżungli, i również z panelu z przyciskami na dole ekranu. Na liście proponowanych opcji w tym emulatorze wideo jest Risk Game (aktywny nie tylko w trybie pojedynczego spinu, ale także w autoplay), tryb automatycznych spinów, który aktywuje się przy wypadnięciu scatterów, możliwość uzupełnienia sekwencji przy pomocy symboli Wild.

1Can 2Can przez internet
1Can 2Can przez internet

Celem gry na automacie 1Can 2Can jest zdobyć jaknajwięcej punktów, stwarzając sojusze obrazów lub wybierając rodzaj karty w Risk Game.

Jak kierować automatem do gier?

Nadzorowanie procesem na tej darmowej grze kasynowej bez rejestracji jest bardzo proste. Obracając bębny wideo slotu użytkownik może w trakcie gry dostosowywać jego ustawienia (linii i wielkość zakładu) i wyświetlić okno pomocy. W tym celu na panelu do sterowania są takie przełączniki, dźwignie i regulatory:

Regulatory w postaci kolorowych strzałek Line Up/Line Down pomaga Ci wybrać liczbę linii do gry (od 1 do 25);

Przyciski Bet Up/ Bet Down odpowiedzialne są za wybór rozmiarów zakładów w jednej rundzie, od 0,01 do 2 kredytów za ruch;

Przełącznik I - otwiera tabelę informacyjną;

Okrągły przycisk Spin z żółtym trójkątem aktywuje jednorazowy obrót bębna.

Mały zielony przycisk z białymi strzałkami umożliwia start automatycznych obrotów, z możliwością uruchamiania Risk Game;

Dźwignia z treflem i kierem otwiera rundę na podwojenie;

Przycisk z nutą pozwala dostosować dźwięk w grze.

Powyżej planszy do gry na automacie barowym są małe okna z informacjami Balance i Total Bet. W pierwszym oknie można dowiedzieć się o stanie konta. Początkowo gamer ma 1000 wirtualnych żetonów. Drugi ekran wyświetla dane na temat aktualnego zakładu. Ponieważ użytkowników automatu do gier najbardziej ciekawi wielkość nagrody za ostatnią kombinacje, przycisk Win znajduje się w środku panelu sterowania.

Symbole i nagrody od wesołych Tukanów w darmowej grze slotowej

Na bębnach tej gry od NetEnt jest 12 rodzajów obrazków (leniwiec, jaszczurka, pióra, orchidea, symbole kart, które przynoszą nagrodę lub aktywacje funkcji specjalnych. Specjalne obrazy to:

  • Obraz z napisem WILD - wild symbol, obrazek uzupełniający kombinacje i dający największe nagrody.
  • Jungle na tle zachodzącego słońca - scatter aktywujący free spiny.

Uzyskać więcej informacji na temat wielkości wynagrodzenia za sekwencje obrazków można w oknie pomocy.

Rundy bonusowe

Gra na tym automacie nie ogranicza się do prostego obracania bębnami. Udany spin pozwala aktywować Risk Game, a trzy lub więcej scatterów na polu dają free spiny.

Risk Game

Runda na podwojenie aktywuje się przyciskami z obrazkami trefla i kiera. W tej rundzie legalnej gry hazardowej w internecie użytkownik może podwoić swoją nagrodę lub pomnożyć ją na cztery. Aby pomnożyć na dwa wygraną - odgadnij rodzaj karty, a jeśli zgadniesz kolor - pomnóż ją przez cztery. Jeśli odpowiedź gracza w Risk Game będzie zła, to wygrana za ostatnią rundę kasuje się.

Free spiny

Jeśli w komórkach po obrocie zatrzymają się trzy lub więcej scatterów automatycznie rozpocznie się 10 darmowych spinów. Podczas darmowych obrotów, można uzyskać jeszcze jedną porcję free spinów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "1Can 2Can" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top