Maszyny do gier hot slot Alaskan Fishing

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gier Alaskan Fishing – to nowoczesny model wielofunkcyjnej gry od Microgaming. Posiada solidną ilość kombinacji i oferuje kilka rodzajów gier bonusowych oraz prezentuje szczególne cechy znaków specjalnych.

Wygrywające kombinacje w Alaskan Fishing

Strukturalnie maszyna do gier hazardowych Alaskan Fishing jest wyposażona w 243 wygrywające sekwencje. Faktycznie ona niema tradycyjnych linii aktywnych. Przy wypadnięciu identycznych symboli na każdym bębnie, zaczynając od skrajnej lewej strony, kombinacja jest uważana za zwycięską, niezależnie od tego w jakich komórkach są ułożone znaki.

Ustawienie parametrów i rozpoczęcie gry

Pomimo znacznej liczby zwycięskich kombinacji, sterowanie tą maszyną do gier liczbowych jest dość proste. W urządzeniu jest stosowana fiksacja  linij, gracz nie może zmienić ich ilość. W związku z tym konieczne jest wybranie tylko wielkości zakładów.

Alaskan Fishing maszyny do gry online
Alaskan Fishing maszyny do gry online

Panel sterowania znajduje się bezpośrednio pod bębnami i ma tylko kilka klawiszy:

  • Coins – ilość monet na linii. Moneta - warunkowa "waluta" w tej maszynie do gier przez internet, w której są wykonywane wszystkie zakłady. Gracz może wystawić jej wartość od jednego do dziesięciu. Koszt każdej monety reguluje się za pomocą przycisków -/+ w okrągłym oknie, które znajduje się po lewej stronie. Tutaj można ustawić wartość monety od 0,5 i wyżej.
  • Bet Max - przycisk, który służy do natychmiastowego wybrania maksymalnej stawki. Wystarczy kliknąć myszką, a urządzenie rozpocznie wirowanie z maksymalnym zakładem.
  • Spin - uruchomienie pojedynczego obrotu bębna.

W cienkim pasku, na dolnej krawędzi urządzenia, można skonfigurować dodatkowe funkcje:

  • Expert - pozwala rozszerzyć standardową funkcjonalność panelu sterowania, dodając opcję automatycznego ciągłego obracania się bębna;
  • Ustawienia – jest przeznaczony do wyboru szybkości gry i dźwięku;
  • Statystyki - sekcja do wyświetlania bieżących parametrów sesji gry: liczby obrotów, maksymalnej i minimalnej wygranej w konkretnej rundzie.

Automat do gier Alaskan Fishing pozwala grać za prawdziwe pieniądze, no jest dostępny do zabawy również w trybie demo.

Symbole slotu

Symbolika tej maszyny do gry na pieniądze jest dedykowana tematu wędkowania na Alasce. Największą wartość wśród szeregowych symboli mają obrazki złowionych ryb. Do kategorii średniej nalezą obrazki z drapieżnikami. Najmniej znaczącymi obrazkami są te z narzędziami połowu. Aby zobaczyć dokładną stopę wynagrodzenia każdej zwycięskiej kombinacji należy nacisnąć «View Payout». Sekcja – tabela wypłat znajduje się po lewej stronie, pod bębnami i nad oknem, które wyświetla aktualny stan konta.

Znaki specjalne, cechy rund bonusowych tej maszyny do gry typu jednoręki bandyta

Szczególną zaletą jest obecność aż trzech znaków specjalnych w urządzeniu

  • stacked wild - warstwowy symbol Wild, który znajduje się w kilku komórkach pionowych. W tej maszynie on jest logiem gry. On może wypaść w zwykłej pojedynczej postaci, a może zająć cała rolkę. Kombinacje z kilku bębnów Wild przyniosą wyjątkowe wypłaty.
  • bonus - obrazek wędkarza. Z jednoczesnym pojawieniem się symbolu na pierwszym i piątym bębnach, gracz otwiera grę bonusową. Cel - wybrać pięć miejsc do wędkowania z ewentualnych dziewięciu. Każde z nich przynosi dodatkowe wynagrodzenie. Podczas gry bonusowej może pojawić się mnożnik – zakład może być powiększony od 2 do 15 razy.
  • scatter. Z jednoczesnym pojawieniem się trzech obrazków z pudełkiem przynęty, niezależnie od ich lokalizacji, gracz otrzymuje 15 darmowych obrotów z podwójnym mnożnikiem wygranych. Darmowa sesja wirowania może być rozszerzona o dodatkowe spiny jeśli się pojawi w niej scatter ponownie.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Alaskan Fishing" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top