Maszyny do gry Adventure Palace

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Slot Adventure Palace – to nowoczesny przedstawiciel serii maszyn z 9 liniami od Microgaming. Urządzenie zawiera szereg specjalnych symboli i grę na podwajanie - funkcje te są wartymi uwagi graczy.

Zarządzanie tą maszyną do gier bez rejestracji

Konstrukcja slotu z pięcioma bębnami jest maksymalnie prosta. Istnieje możliwość zmieniania wszystkich parametrów gry. Aby sterować urządzeniem należy wykorzystać tylko kilka przycisków:

  •  Bet - okno, które wyświetla wielkość aktualnego zakładu. Zmienić go można przy pomocy regulatorów -/+. Te przyciski znajdują się po lewej i prawej stronie okna.
  • Credit, Win – to okna informacyjne. Nie są one przeznaczone do wprowadzania żadnych parametrów, ale odzwierciedlają aktualny stan konta i kwotę wypłaty.
  • Spin - uruchomienie pojedynczego obrotu bębna; 
  • Autoplay - początek automatycznego odtwarzania gry. Można wybrać określoną liczbę obrotów. Zatrzymać automatyczne obracanie można przy pomocy naciśnięcia przycisku jeszcze raz.

Wybrać liczbę aktywnych linii w maszynie Advanture Palace można bezpośrednio na panelu do sterowania. Aby ustawić żądaną ilość należy kliknąć na odpowiedni numer.

Adventure Palace maszyny do gier  internetowe
Adventure Palace maszyny do gier internetowe

Dostępne jest również dostosowanie parametrów działania maszyny. Prędkość obrotów, jakość grafiki, włączenie/wyłączenie dźwięku - aby te parametry ustawić należy wybrać menu za pomocą małej czarnej "zakładki" na dole po prawej stronie maszyny.

Maszyna do gry online Adventure Palace oferuje możliwość gry na prawdziwe pieniądze i darmową rozrywkę w trybie demo. W tym drugim wariancie graczu zostaną naliczone 2000 punktów. Gamer może w dowolnym momencie zaktualizować konto.

Symbole slotu

Symbolika tej maszyny do gier hazardowych łączy jedenaście podstawowych oraz dwa specjalne obrazki. Najcenniejszym podstawowym symbolem jest obrazek tygrysa, który mógłby przynieść ponad 18 tysięcy monet w sekwencji z pięcioma takimi znakami. Symbole literowe mają najniższą wartość punktową, ale mają większą częstotliwość wypadnięcia. Dokładne wartości wszystkich obrazków są wymienione w tabeli wypłat, która znajduje się pod małą czarną zakładką w prawej części strony.

Funkcje znaków specjalnych

Specjalne obrazki przedstawione są klasycznymi symbolami:

Symbol Wild - to wizerunek słonia. W tym slocie on nie tylko ma zdolność do wymiany znaków w sekwencjach, ale także dwukrotnie powiększa wygraną.
Scatter - w Adventure Palace on jest przedstawiony w formie kopułów widniejących się nad doliną. Jednoczesne wypadnięcie nawet dwóch takich znaków, niezależnie od miejsca ich położenia, przyniesie penężne wynagrodzenie w wysokości podwójnej stawki. Trzy scattery aktywują serię piętnastu darmowych obrotów. Powtórne potrójne wypadnięcie tych znaków podczas gry bonusowej przedłuża ją na kolejne 15 obrotów.

Właściwości Risk Game

Dodatkową możliwość zwiększenia wypłaty serwuje tradycyjna Risk Game. Uaktywnienie tej opcji jest oferowane po każdym zwycięskim spinie. Aby ją rozpocząć należy nacisnąć okrągły przycisk "Play", który pojawia się nad klawiszem "Spin". Przed graczem tej maszyny do gry na pieniądze pojawi się obraz zamkniętej karty. Celem jest poprawne odgadnięcie koloru lub rodzaju karty. W pierwszym przypadku, przy poprawnym rozwiązaniu, wygrana zostanie pomnożona na cztery, w drugim - na dwa. Niewłaściwy wybór resetuje wygraną za ostatni zwykły obrót.

Czy warto wziąć udział w Risk Game tej maszyny do gier przez internet każdy gracz decyduje sam. Gra trwa dopóki gamer nie odbiorze wygraną lub źle odpowie.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Adventure Palace" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top