Maszyny do gry internetowe Iron Man

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Pięćiobębnowy slot Iron Man został stworzony przez Playtech na podstawie popularnego komiksu. Maszyna do gier posiada szereg bonusów, które robią grę więcej hazardową i dochodową. Dodatkowe propozycje przedstawiane grami bonusowymi, darmowymi spinami i specjalnymi zdjęciami.

Bonusy od automatu Iron Man

Osobliwością maszyny do gier Iron Man jest obecność licznych bonusów, które czynią proces gry bardziej hazardowym. Slot posiada dwa dzikie symbole, które są reprezentowane przez Iron Man, oni mogą się wzajemnie uzupełniać i także grać jako oddzielne symboli. Przy wyświetleniu danych symboli na drugim, trzecim lub czwartym bębnie jeden pod drugim spowoduje, że całą długość bębna wypełni Iron Man i to zwiększy możliwość otrzymania nagrody. Warto zauważyć, że dziki symbol zamienia wszystkie zdjęcia w grze, jedynym wyjątkiem jest scatter symbol.

Grę bonusową "Missile Attack" aktywuje symbol z napisem Iron Man. Dany scatter symbol nie jest przywiązany do linii wypłat i przy pojawieniu trzech takich obrazów rozpoczyna grę bonusową. W grze zaoferują strzelać w rakiety, za którymi ukryte są wirtualne kredyty, darmowe spiny i mnożniki do free spinów. Po otrzymaniu darmowych spinów i mnożników aktywuje się tryb free-obroty.

Iron Man jak grac
Iron Man jak grac

Darmowe obroty bębnów mogą trwać do nieskończoności, głównie podczas swoich akcji złapać trzy-pięć Iron Man-symbol. Te symbole dodadzą kolejne 10 darmowych obrotów bębnów. Wypłaty w tym trybie dokonywane według stawki, którą gracz zrobił przed rozpoczęciem gry.

Mnożniki do symboli

Slot-maszyna Iron Man oferuje wygrać nie mało kredytów, gdyż niektóre symbole dają wygranę przy ich zmieszaniu. Standardowe symbole reprezentowane rakietą, walizką i obrazami kart dają wypłatę gdy łączą się trzy-pięć obrazków na aktywnej linii od lewa na prawo. Ale dzikie symbole przynoszą wypłaty nawet po zmieszaniu. Maksymalną nagrodę dają pięć identycznych symboli Iron Man. Oni mnożą stawkę na linii w 5000 razy, nawet dwa takich symboli zwróci 10 stawek dla gracza. Jeżeli jednak na jednej linii spotkają się od dwa do pięciu symboli Iron Man, a zdjęcia nie będą identyczne, gracz otrzyma wypłatę od 8 do 750 stawek.

Jak grać razem z Iron Man?

Przed startem bębnów przyciskiem Spin, należy ustawić stawkę. Początkowo także należy wybrać wartość jednej monety przyciskiem Coins Value. Gracz może wybierać spośród sześciu zaproponowanych opcji - od 0,01 do 1 kredyta za monetę. Z przyciskiem Bet Line określa się iłóść dla stawki na każdą linię. Gracz może postawić od 1 do 10 monet. Maksymalna stawka sięga 250 stawek, jeżeli uruchomić wszystkie 25 linii w grze. Zmienić ich aktywność można za pomocą przycisku Line.

Włączanie obrotów automatycznych znajduje się w bloku Autospin. Nad nim są dwa przyciski - "+" i "-", za pomocą których można ustawić liczbę auto-spinów, w trakcie których gracz po prostu spostrzega za obrotami cewek. Przycisk Info wyświetla tabelę z wypłatami. Określa ona wszystkie zwycięskie kombinacjie i wypłatę za nich, a także również inne zasady gry.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Iron Man" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top