Maszyny do gry 2016 Volcanic Cash

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gry Volcanic Cash od firmy Novomatic zaprasza zagrać na pięciu bębnach i 20 liniach dla wypłat. Slot-maszyna proponuje skorzystać z wygranych funkcji, przedstawionych w wyglądzie dzikiego symbola, scatter –symbola i darmowych spinów. Wrzutowiec również wyposażony w ryzyko - grę, w której zawsze można zwiększyć nagrodę kilka razy pod rząd.

Główne cechy slotu

W automacie do gry Volcanic Cash symbole składają się po 20 liniach, każdy z obrazów musi stworzyć nie przerwny łańcuch, który będzie zawierał co najmniej trzy jednakowe symbole. No i właśnie, zwycięskie kombinacje są zbierane tylko od lewej do prawej strony.

W tabele wypłat wszystkie nagrody są pokazane z włączeniem stawki na linię, więc po zmianie wielkości stawki, zmieni się i rozmiar wygrany. Na przykład, maksymalną wygranę przyniesie logo gry z napisem Volcanic Cash. Troszeczki mniej stawki zwróci dziki symbol, który przedstawiony jest w wyglądzie napisa Wild. Symbol ten zastępuje wszystkie obrazy znajdujące się w grze, oprócz scatter-symbola, dopełniając tym samym zwycięskie kombinacjie i dając dużo prezentów.

Rodzina ludzi kamiennych daje również znaczne prezenty, także ładne nagrody zwróci jajko i dinozaur. A co do symboli kart, to oni dają najmniejsze prezenty.

Volcanic Cash jak grac
Volcanic Cash jak grac

Scatter - symbol maszyny Volcanic Cash

W automacie Volcanic Cash istnieje specjalny scatter - symbol, reprezentowany przez wulkan. Daje on umnożenie stawki końcowej i uruchamia darmowe obroty bębnami. Za trzy symboli gracz otrzyma 15 spinów, za cztery takich zdjęcia - 20 free spinów, i za pięć symboli - 25 darmowych obrotów.

Podczas akcji darmowych spinów na gracza czeka niespodzianka. Do głównych standardowych symboli w grze doda się dodatkowy dziki symbol, który może pojawiać się na 2, 3 i 4 bębnach. On zastępuje wszystkie obrazy za wyjątkiem scatter-symbola i może obejmować cały bęben.

Ryzyko-gra

W online automacie Volcanic Cash jest gra losowa, która oferuje graczom podwoić wygraną. Po rozpoczęciu gry na ryzyko, trzeba wybrać odpowiedni kolor karty. Na ekranie pojawi się zamknięta karta, która otworzy się po tym jak gracz dokonuje wyboru. Dopasowanie koloru karty powróci graczu dwukrotną wygraną, a zła decyzja doprowadzi do utraty całej nagrody za ostatni spin. Warto zauważyć, że podwajać wygraną można do pięć razy pod rząd, ale jeśli wziąć ryzyko, można uzyskać bardzo dużą sumę.

Zarządzanie grą Volcanic Cash

Gra rozpoczyna się od wyboru zakładów, dla tego konieczne jest:

  1. Ustalić stawkę na jedną linię za pomocą przycisku Bet / LINE. Gracz może postawić od 2 do 500 kredytów. Maksymalna wielkość zakładu na spinie może sięgać wartośći 10 000 wirtualnych kredytów.
  2. Wybrać aktywne linii - Lines. W grze bierze udział 20 linii dla wypłat, gracz ma prawo aktywować dowolną liczbę linii.
  3. Uruchomić bębny przyciskiem Start.

Istnieją również pewne dodatkowe przyciski:

  • Gamble aktywuję się dopiero po udanym spinie i rozpoczyna grę na ryzyko.
  • Autoplay uruchamia automatyczne obracanie bębna, w którym gracz może po prostu obserwować proces gry, bez prawa aktywować ryzyko - grę.
  • PAYTABLE wyświetla tabelę wypłat, gdzie wszystkie wygrane pokazane są według zrobionych stawek.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Volcanic Cash" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top