Automaty za darmo Orca

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Graj  za darmo w maszyny Orca dla gier online bez rejestracji. Slot Video o Orce z pięcioma bębnami i 50 liniami wygrywającymi, gdzie Wild i Scatter uruchamiają darmowe spiny z nagrodami.

Gra na online automacie Orca

 W darmowym slocie wideo Orca akcja toczy się na pięciu bębnach i 50 liniach wypłat. Czy łatwo będzie złapać na tej "głębokości" zwycięskie kombinacje? Nie warto się martwić, w slocie jest wiele pomocników: wesołe pingwiny, ciekawe foki, egzotyczne rybki.

 Regulować wielkość stawki na osobną linię można za pomocą znaczków "+" i "-" obok przycisku "lines". Wysokość najmniejszej stawki na linię wynosi nie więcej niż 1 kredyt, maksymalnej - 20 kredytów. Można wybrać z 50 linii wygrywających odpowiednią ilość dla każdej rundy. Na początek można wybrać tylko jedną linię.

Orca internetowe
Orca internetowe

 Ekscytujący automat do gry Orca w darmowej grze daje każdemu graczowi wirtualny kredyt w wysokości 1000. Kwota ta nie jest mała, więc można sobie pohulać. Oprócz tego hojna Orca przygotowała również inne nagrody. Na przykład jackpot w wysokości 1 miliona kredytów. O innych nagrodach od mieszkanki morza można dowiedzieć się w «Paytable».

 Najbardziej rozsądną decyzją będzie rozpocząć grę od zapoznania się z jej zasadami, które znajdują się poniżej przycisku «More info». Właśnie one pomogą się zorientować, że zwycięskie kombinacje na slocie Orca układają się na bębnie od lewej do prawej strony, a wszystkie inne nie są brane pod uwagę. Gdy gracz się dowie o wszystkich zawiłościach systemu gry, wtedy można nacisnąć przycisk «Start» na każdą rundę, jeśli gracz chce zagrać w grę automatyczną, wtedy warto nacisnąć przycisk "Autoplay".

Symbole automatu Orca oraz płatności na ich uzyskanie

 Dziki symbol na automacie Orca to moneta, przedstawiająca złotą twarz. Ona decyduje o tym, czy pojawi się kombinacja na wygraną, gdyż może zastąpić brakujący symbol, jeśli nie jest to Scatter Symbol.

 Symbol Scatter slotu Orca to jej płetwa ogonowa, ukryta za zachodem słońca. Ten symbol rozproszenia jest aktywny tylko na 1, 2 i 3 bębnach. Szczęściem jest uzyskać trzy symbole scatter, ponieważ one dają 10 darmowych spinów oraz nagrodę - cztery stawki.

 Symbole drugiego rzędu, choć mniej opłacalne, jednak nie są skąpe na mnożniki.

  • Dziesiątka i Dziewiątka w ilości od dwóch do pięciu dadzą mnożniki 10, 20, 200.
  • Symbole Q i J w tym samym zestawie co poprzednie znaki, mnożą x10, 30, 200.
  • Znaki A i K, do pięciu sztuk obiecują mnożnik 20, 80, 400.
  • Egzotyczne rybki - dwa, trzy lub pięć - pomnożą x20, 100, 400.
  • Od dwóch do pięciu Fok lub Pingwinów mnożą x4, 40, 150, 500.
  • Gospodyni slotu - Orca - zwiększa ilość w 10, 40, 200, 1000 razy.

Graj i ryzykuj w slocie Orka 

Grając na darmowym automacie slotowym Orca po wygranej można uruchomić podwójną grę. Grę ryzyko rozpoczyna przycisk "Gamble». Nic skomplikowanego w tej rundzie nie ma - po prostu trzeba zgadywać, jaki kolor ma odwrócona karta. Zgadłeś – wszystko, co wygrałeś, zostanie podwojone, nie – na koncie będzie "0". Grać na podwojenie można tylko w normalnym trybie, gra automatyczna wyklucza tę możliwość.

Dlaczego automat hazardowy Orca wyróżnia się wśród innych

Szeroka gama mnożników, które można uzyskać za niektóre symbole w ilości od dwóch do pięciu, nie tylko gwarantuje przyjemne wypłaty, ale kilkakrotnie zwiększa ilość kredytów za każdy spin.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Orca" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top