Automaty w polsce Fisticuffs

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Pięciobębnowy automat do grania Fisticuffs jest zaprojektowany przez firmę NetEnt. Na graczy oczekuje 10 linii do gry, na których symbole tworzą zwycięskie kombinacje. Dodatkowe nagrody przyniosą specjalne obrazki, a także dodatkowe funkcje. Na przykład, w slocie jest rozszerzający się dziki symbol, tryb bezpłatnych spinów i wysokie nagrody za kombinacje na wygraną.

Stawki i zarządzanie nimi

Panel sterowania slotu Fisticuffs ma standardowy zestaw przycisków. Każdy z nich pozwoli wykonać jakąś manipulację w grze. Wybór wysokości zakładu należy zacząć od wybrania nominału monety. Za pomocą przycisku Coin Value trzeba wybrać z podanych opcji wartość jednej monety - od 0,01 do 1 kredytu. Następnie trzeba przejść do wyboru monet dla stawki na jedną linię. Przycisk Level pozwala obstawić od 1 do 10 monet. Aby wybrać maksymalną stawkę, trzeba kliknąć przycisk Max Bet i bębny uruchomią się przy stawce 100 monet automatycznie.

Aby aktywować obroty bębnów, należy użyć okrągłego przycisku, który się znajduje na panelu sterowania w centrum. W razie potrzeby można włączyć tryb automatycznych obrotów, w których trakcie gracz po prostu ogląda obroty bez żadnego uczestnictwa w grze. Aktywuje automatyczny tryb przycisk Autoplay. Aby wyświetlić zasady gry i wysokość wygranych, należy kliknąć przycisk Paytable.

Fisticuffs za darmo
Fisticuffs za darmo

Wypłaty za symbole

Dziewięć symboli gry Fisticuffs układają się w kombinacje pod warunkiem, że trzy lub więcej identycznych obrazków stworzą ciągły łańcuch. Zwycięskie kombinacje mogą zaczynać się od skrajnego lewego i skrajnego prawego bębnów, co znacznie zwiększa szanse na otrzymanie nagrody. W tabeli wypłat automatu do gier można znaleźć wszystkie dostępne pomnożenia dla kombinacji z symboli i inne reguły gry.

Zgodnie z tabelą wypłat, najwyższy wskaźnik mnożenia na linii daje symbol pasa mistrza. Zwraca od 20 do 500 zakładów przy uzyskaniu trzech, czterech lub pięciu z tych obrazków. Obrazek Złotego Pucharu zwróci od 15 do 250 zakładów, a rękawice bokserskie dają nie więcej niż 150 stawek. Wypłatę w wysokości 5-60 monet gracz otrzyma za połączenia symboli gonga ringowego, korków, krzesełka i dzbanka z wodą.

Dodatkowe możliwości slotu

Na maszynie slotowej Fisticuffs na gracza czeka kilka możliwości bonusowych, które pozwolą otrzymać znaczące wygrane. Na przykład, urządzenie zawiera znaki specjalne, które mają szczególną rolę. Symbol z napisem Wild jest dzikim obrazkiem, zastępującym wszystkie obrazki w slocie i uzupełniającym kombinacje. W efekcie gracz otrzymuje znaczące dodatkowe opłaty. Także dziki symbol aktywuje dwie opcje bonusowe. Pierwsza nazywa się Straight Wild. Ona uruchamia się tylko po pojawieniu się na trzecim bębnie symbolu zapaśnika w wadze ciężkiej. Symbol ten zamienia w dzikie symbole wszystkie obrazki wokół.

Druga opcja bonusowa  - Diagonal Wild uruchamia się, gdy na ekranie pojawi się szczupły zapaśnik . On powinien pojawić się na drugim i czwartym bębnie w tym samym czasie, aby gracz otrzymał dodatkowe nagrody. Ten symbol stanie się dzikim i dokończy zwycięskie kombinacje.

Pojawienie się dwóch zapaśników - szczupłego i grubego, aktywuje Boxing Feature . Polega ona na tym, że gracz dostaje darmowy spin z zamarzającym dzikim symbolem, czyli dziki symbol pozostanie na swoim miejscu przez następny obrót bębnów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Fisticuffs" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top