Maszyny do gry online Asian Beauty

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Producent online maszyny, firma Microgaming, zadbała o graczy, które są miłośnikami piękna i emocji. Automat do gier Asian Beauty oferuje kręcić pięć bębnów, na których symbole dają wypłatę zgodnie z 243 wariantami zwycięskich kombinacji. Slot-maszyna posiada grę bonusową i uprawnia do 25 bezpłatnych spinów. W grze istnieją znaki specjalne, które zwiększają nagrody.

Zasady gry slotu

W online automacie do gry Asian Beauty gracz może zrobić stawkę na spinie pomiędzy 30 i 300 kredytami, za pomocą przycisku “Coins”. Aby aktywować obrót bębnów przy maksymalnie możliwej stawce musisz nacisnąć przycisk “Bet Max”. Obroty cewek wprowadza przycisk “Spin”. W sekcji, którą pokaże przycisk View Pays, podane nagrody za kombinacjie symboli i zasady gry. W okienku Demo Coins jest określona liczba kredytów dostępnych dla gracza.

Symbole maszyny do gier składają się 243 sposobami, dla tego gracz nie może zmniejszyć liczbę aktywnych linii. Zwykłe symbole slotu dają różne umnożenia dla stawki. Na przykład, zdjęcia piękności Azjatyckich przyniesie od 10 do 200 stawek, a symbole złotego i srebranego pucharu, lotosu i sakury wrócą od 5 do 75 kredytów.

Asian Beauty za darmo
Asian Beauty za darmo

Symboli specjalne

W online slocie Asian Beauty są  kilka znaków specjalnych, które mogą zwiększyć ilość kredytów i uruchamiają specjalne opcje bonusowe. Są one przedstawione przez:

  • Asian Beauty – dziki symbol w grze, daje nagrodę od 10 do 2000 stawek, gdy wypadnie od dwóch do pięciu zdjęć. Logo gry zastąpi wszystkie obrazy w grze, ale nie wpłynie na scatter. Zamieniwszy symbol, on zakończy zwycięską kombinacjię i przyniesie dodatkową nagrodę.
  • Szkatułka- scatter symbol slotu. Ona daje umnożenia dla finalnej stawki, wracając od 5 do 100 stawek na spin. Grając w rozpraszać, czyli bez przywiązania do linii, szkatułka zapuści do 25 free-spinów

Warto zwrócić uwagę, że znaki specjalne darują znaczną liczbę nagród i są częstymi gościami na bębnach gry.

Oferty bonusowe od piękności Azji

W automacie Asian Beauty darmowe spiny aktywuje symbol szkatułki. Gracz otrzymuje 25 darmowych obrotów, jeżeli na ekranie wyświetlia się pięć scatterów, za cztery szkatułki gracz otrzyma 15 darmowych obrotów, a trzy takich symboli dają 10 free spinów. Warto zauważyć, że wszystkie wygrane z tych rozruchów zostaną podwojone. Ale gracz otrzymuje wypłatę zgodnie ze stawki dokonanej przed startem. Gdy znowu wypadną scatter symboli, to gracz otrzyma dodatkowy obrót. W tej grze gracz może wygrać do 40 000 monet.

W dowolnym momencie gry może aktywować się gra bonusowa Asian Beauty Mirror. Na ekranie pojawiają się 12 luster, za którymi czają się piękności azjatyckie. Gracz musi znaleźć trzy identyczne zdjęcia, aby dostać nagrodę. W zależności od azjatki, trzy zdjęcia której pojawiają się na ekranie, będzie naliczona wirtualna nagroda. Aktywacja gry bonusowej nie zależy od liczby spinów, które złożył gracz, i od stawki. Ona zaczyna się losowo.

Maszyna do gier posiada wysokiej jakości grafikę i wystrój. Przyjemna muzyka nastroi na dobrą grę i zwycięstwo.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Asian Beauty" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top