Automaty online Tornado Farm Escape

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Firma NetEnt oferuje dokonać szereg spinów na automacie do gier Tornado Farm Escape. Slot-maszyna zawiera kilka symboli specjalnych, opcję bonusową i niezwykły schemat tworzenia zwycięskiej kombinacji pod czas trwania gry bonusowej. Symbole przynoszą prezenty w wyglądzie kredytów na 20 liniach gry, więc gracz może zgrać nie małą wygraną.

Symbole zwykłe i mnożniki do nich

W automacie Tornado Farm Escape symbole tworzą zwycięskie kombinacjie przy łączeniu od trzech do pięciu obrazków w jednej linii, zaczynając od bębna lewego. Każdy symbol daje pewny wypłaty, które zależą od symbola i liczby obrazów, które pojawiają się na ekranie. Symbol krowy powróci 20, 120 i 700 stawek, jeżeli zobaczymy trzy, cztery lub pięc takich zdjęć. Przy wyświetlaniu od trzech do pięciu symboli konia, gracz dostaje 20-500 stawek na linii, świnia zwróci 15-300 stawek, a owce i kurczak od 15 do 200 stawek.

Symbol walizki i krzesła oferuje dostać wygranę w 10-80 stawek na linię, radiogram zwraca nie więcej 70 zakładów. Buty gumowe i stolca dają wypłatę 5-60 stawek za 3-5 wyświetlonych symboli.

Tornado Farm Escape internetowe
Tornado Farm Escape internetowe

Obrazki specjalne slotu Tornado Farm Escape

Maszyna do gier jest wyposażona w szereg symboli specjalnych, które są reprezentowane przez:

  • TV -  wild symbol automatu, który zamieni wszystkie zdjęcia w grze, oprócz innych symboli specjalnych. Łączy się symbol tylko z najlepiej płatną kombinacją na linii.
  • Chmura z czerwoną strzałką, lub symbol gorący, pada tylko na pierwszym bębnie i z symbolem zimnym aktywuje grę bonusową.
  • Chmura z niebieską strzałką lub symbol zimny pojawia się tylko na piątym bębnie.

Bonusy od automatu do gier Tornado Farm Escape

W dowolnym momencie gry na ekranie może pojawić się ciemna chmura, która uruchamia opcję bonusową „Sztorm”. Jej sens polega na tym, że piorun przerobi dowolne symbole w Wild symbole. Warto zauważyć, że w dziki symbol może przekształcić się dowolny obraz, w wyniku tego mogą pojawić się od trzech do 12 Wild symboli. Po przetawarzaniu symboli w dzikich zostanie dostępny jeden bezpłatny obrót bębna.

Gra bonusowa Tornado jest aktywowana, gdy na pierwszym bębnie pojawi się gorący symbol, a na piątym - zimny. W grze bonusowej, gracz ma prawo bezpłatnie obracać bębny, podczas czego istnieją dodatkowe opcje. Na środkowym bębnie pojawi się symbol Tornado, czyli obraz, umieśćony w danej komórce, będzie symbolem Tornado, który stworzy wir. Ten wir zbierze takie same obrazki na polu do gry. W wyniku tego, gracz dostanie wagranę zgodnie z ilością symboli połączonych wirem, podanych w tabeli dla gry bonusowej. Bonus-runda trwa aż do momentu póki wszystkie zwycięskie kombinację nie będą wyczerpane.

Blok sterowania

Grę na slocie Tornado Farm Escape zaczynają od wyboru nominała monety (przycisk Coins Value). Można postawić od 0,01 do 1 kredyta za monetę. Za pomocą przyciska Level wykazuje się liczba monet na każdą linię (od 1 do 10).

Wielkość zakładów na spin będzie wyświetlana w okienku Bet, a liczba dostępnych wirtualnych kredytów w okienku Coins. Przy chęci można zrobić maksymalną stawkę jednym naciśnięciem i bębny natychmiast zaczyną się obracać. Przycisk Maxbet aktywuje grę przy maksymalnej stawce. Autospiny uruchamia przycisk AutoPlay i przycisk Info pokaże tabelę wypłat.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Tornado Farm Escape" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top