Automaty internetowe Victorious

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Wielki Imperium Rzymski jest reprezentowany na bębnach gry wrzutowca Victorious od NetEnt. Gracze będą mogli cieszyć się grając na pięciu bębnach z wyświetleniem zwycięskich kombinacji za 243 wariantami wypłat. Slot-maszyna posiada dziki symbol i scatter symbol, który aktywuje do 25 darmowych obrotów bębnów, podczas których na gracze czekają trzykrotne wypłaty.

Przyjemny bonus od scatter - symbola

Automat do gier Victorious obdarzony dwoma znakami specjalnymi, najprzyjemniejsze wygrane przynosi scatter - symbol, który jest prezentowany w wyglądzie złotego wieńca laurowego. Symbol ten jest aktywny we wszystkich  komórkach slotu i nie jest przywiązany do linii wypłat. Złoty wieniec laurowy rozpoczyna serię darmowych spinów i mnoży stawkę końcową.

  • Wyświetlanie się na ekranie trzech takich symboli daje wypłatę w wysokości pięciu końcowych stawek i rozpoczyna 15 darmowych obrotów bębnami.
  • Cztery scatter – symboli zwracają 20 końcowych stawek i uruchomiają 20 free spinów.
  • Pięć obrazków wieńca podarują 50 stawek sumarycznych i 25 darmowych obrotów.

Podczas akcji bezpłatnych obrotów, wszystkie wypłaty otrzymane przez gracza będą zwiększone trzykrotnie. Przy tym, zwycięskie kombinacje wypłacane są po stawce, która była dokonana przed rozpoczęciem gry.

Victorious online
Victorious online

Mnożniki do kombinacji zwycięskiej

Wszystkie zwycięskie kombinacje symboli składają się za 243 metodami wypłat, ale kombinacja musi zaczynać się od skrajnego lewego bębna. Cezar - symbol zwraca maksymalną nagrodę w wysokości od 100 do 1500 stawek, komandor zwraca od 50 do 1000 stawek, wojownik od 30 do 500 zakładów i wojsko - od 20 do 400 stawek. Symbole kart oferują wypłatę nie tylko za trzy wyświetlonych obrazki, ale i za dwa. Na przykład, Dziewiątka zwraca od 3 do 80 stawek od pojawienia się od dwóch do pięciu takich symboli.

Slot do gry posiada jeden wyjątkowy symbol, który jest przedstawiony w wyglądzie złotego orła. Ten symbol wypełnia rolę dzikiego, więc zamienia wszystkie obrazy i uzupełnia zwycięskie kombinacje z innymi symbolami.

Zarządzanie grą Victorious

W automacie Victorious dość prosty blok sterowania, więc problemów z wyborem stawek nie wynika. Dla początku, wystaw wartość jednej monety, używając przycisku Coins Value. Gracz może postawić od 0,01 do 0,50 kredytów dla każdej monety. Po tym, należy udać się do wyboru liczby monet, które gracz ma zamiar postawić na spin. Za pomocą przyciska Level można wystawić od 1 do 10 monet. Maksymalna kwota zakładu sięga wartośći w 250 kredytów i dana stawka może być aktywowana za pomocą przycisku Max Bet. Rozmiar zakładu jest wymieniony w bloku Bet, lecz w bloku Coins gracz może sprawdzić liczbę kredytów wirtualnych, które są dla niego dostępne.

W razie potrzeby, można włączyć tryb automatycznego obracania się bębnów, kliknąc na przycisk Autoplay. W tym trybie gracz po prostu spostrzega za obrotami bęben bez żadnych działań. Aby wyświetlić tabelę wypłat należy użyć przycisk Paytable.

Wystrój i inne funkcje

Automat posiada graficzny wystrój wysokiej jakości, design slotu ujawnia tematykę gry, która jest poświęcona Starożytnemu Rzymu. W lewym dolnym rogu znajduje się szereg przycisków, które pozwalają dostosować dodatkowe opcje w grze. Na przykład, poziom głośności, jakość elementów graficznych i innych parametrów. Tutaj można również znaleźć inne informacje na temat gry i jej zasad.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Victorious" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top