Automaty za darmo South Park Reel Chaos

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gier została zaprojektowana dla wszystkich fanów South Park oraz odzwierciedla stylu show z jego humorem i oryginalnością. Grając na tym automacie, użytkownik spotka się z ulubionymi bohaterami serialu, a także będzie mogł w pełni skorzystać ze wszystkich możliwości slotu.

Podstawowe zasady gry na automacie

Automat do grania posiada 20 linii, znajdujących się na pięciu bębnach z możliwością obstawienia stawki w wysokości od 1 do 10 kredytów na linię. Jedna moneta może odpowiadać za różną liczbę kredytów gry (między 0,01 a 0,5). Znaczenie klawiszy na ekranie urządzenia:

  • «start»  – pozwala uruchomić 1 spin;
  • «autoplay» – pozwala obracać bębny automatycznie aż do czasu, gdy się skończą kredyty;
  • «Paytable» – po naciśnięciu tego przycisku pojawi się okienko z mnożnikami wypłat i zasadami gry na maszynie hazardowej;
  • «coinvalue» – za pomocą tego przycisku użytkownik może regulować wartość spinów dla automatu w stosunku do posiadanych przez gracza kredytów;
  • «level» – korzystając z tego przycisku, można obstawić stawkę na linię;
  • «maxbet» – po naciśnięciu na ten przycisk użytkownik uruchamia bębny z maksymalną stawką.

South Park Reel Chaos za darmo
South Park Reel Chaos za darmo

Wygrane są wydawane przez maszynę wtedy, gdy kombinacja występuje na aktywnych liniach i zaczyna się od pierwszego bębna od lewej do prawej strony. Zwycięskie kombinacje są tylko te, które zostały wymienione w tabeli wskaźników.

Znaczenie symboli i zwycięskie kombinacje

Celem gry jest zebranie jak największej liczby kombinacji ze zwycięskimi mnożnikami. Obrazki, pojawiające się na ekranie gry, są zróżnicowane i mogą się składać w pewne kombinacje:

  • Najmniesze wskaźniki mają karty gry bez postaci bohaterów ( "10", "J", "Q", "K", "A"). Zbierać ich trzeba w ilości trzy lub więcej, gdyż wygrane podlegają zwiększaniu w zależności od liczby zebranych kart i ich wartości.
  • Bardziej cenne są kombinacje znaków z postaciami z serialu South Park. Trzy lub więcej identycznych obrazków na aktywnej linii dają graczowi imponującą nagrodę.
  • Oprócz podstawowych obrazków podczas gry na ekranie mogą się pojawić piktogramy służbowe. Dziki (wild) zastąpi dowolną kartę na polu w celu uzyskania zwycięskiej kombinacji. Ponadto w grze pojawia się obrazek Bonus, który pozwala przejść do specjalnej gry z darmowymi obrotami (jeśli pojawią się trzy takie obrazki na ekranie).

Gry bonusowe

Bonusy mogą pojawiać się losowo i zapewniać dobre prezenty dla użytkownika, który gra. Na przykład, kolejny spin może doprowadzić do tego, że pojawi się Kyle i wypełni część bębnów "dzikimi" symbolami.

Kolejnym bonusem jest pojawienie się Stena i uruchomienie darmowego spinu z mnożnikiem 2. Jeśli on jest udany, wówczas mnożnik zwiększa się o 1 jednostkę i spin się powtarza. W przypadku pomyślnych spinów można dojść aż do mnożnika 10. Gra bonusowa sama się zatrzyma po uzyskaniu spinu bez wygranej.

Kolejny bonus gry to "Mnożniki Kenny". W przypadku wygranej może pojawić się Kenny i przekręcić jeden bęben, którego wyniki określą przez ile należy pomnożyć wygraną (3, 4 lub 5).

Ostatnim bonusem w grze jest pojawienie się Cartmana, który natychmiast zapełni jeden lub więcej bębnów pola gry symbolami "dziki" na jeden następny spin. W takim przypadku prawdopodobieństwo zebrać zwycięską kombinację wzrasta.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "South Park Reel Chaos" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top