Automaty w polsce Royal Dynasty

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat slotowy Royal Dynasty od Novomatic ma pięć bębnów z 20 liniami do gry. Symbole automatu mogą przynieść różne wypłaty ze względu na obecność dodatkowych opcji. Gra posiada specjalne obrazki, grę ryzyko i tryb darmowych obrotów bębnów.

Wpłaty za symbole, przynoszące nagrody

Zwycięskie kombinacje w maszynie slotowej Royal Dynasty układają się na 20 liniach do gry. Obrazki układają się w kombinacje pod warunkiem, że będzie stworzony ciągły łańcuch z identycznych obrazków od lewej do prawej strony. Maksymalną nagrodę zwraca dziki symbol w postaci króla. Zastępuje on wszystkie obrazki w automacie slotowym, z wyjątkiem scatterów, i podwaja wygrane ze swoim udziałem.

Slot maszyna Royal Dynasty ma dwa symbole rozproszenia, które są reprezentowane przez księcia i księżniczkę. Każdy z nich daje pomnożenie ostatecznej stawki i uruchamia grę bonusową. Pozostałe symbole układają się tylko w zwycięskie kombinacje i dają pomnożenie stawki na linię. W tabeli wypłat są podane wygrane w oparciu o aktualną stawkę, gdy zmienia się stawka – zmienia się również rozmiar wygranej.

Royal Dynasty internetowe
Royal Dynasty internetowe

Gra bonusowa od królewskich przedstawicieli

Symbole scatter aktywuje darmowe obroty bębnów. Pojawienie się trzech lub więcej takich samych symboli scatter rozpocznie 25, 30, 40 lub 45 darmowych obrotów bębnów, podczas których obowiązują specjalne zasady.

 1. Kombinacje, które stwarza tylko dziki symbol, są opłacalne podwójnie. Pozwala to na uzyskanie znaczących nagród.
 2. Scatter symbol, który nie uruchamia trybu wolnych obrotów bębnów, zamieni się w dziki i dokończy każdą zwycięską kombinację.
 3. Powtarzające się kręcenia bębnów w darmowym trybie są dostępne przy pojawieniu się trzech, czterech lub pięciu symboli, które przedstawiają symbol rozproszenia, uruchamiający tryb darmowych spinów.
 4. Wypłaty za zwycięskie kombinacje są wypłacane z uwzględnieniem stawki, która została obstawiona przed jej aktywacją.

Gra ryzyko od Dynastii Królewskiej

Każdy gracz, któremu udało się wygrać nagrodę po obrocie bębnów, uzyskuje prawo do podwojenia jej w grze losowej. Ta gra polega na odgadnięciu koloru karty, która pojawia się na ekranie. Po kliknięcie przycisku z kolorem karty trzeba tylko czekać i sprawdzać, czy kolory będą pasowały do siebie. Tylko w tym przypadku gracz otrzyma podwojenie korzyści. Przy złym wyborze on straci całą wygraną. Podwajać nagrody można nie więcej niż pięć razy z rzędu, najważniejsze to nie popełnić błędu.

Zarządzanie grą

Na ekranie gry nie ma specjalnych przycisków do zarządzania grą. Są one reprezentowane przez:

 • przycisk Start uruchamia bębny.
 • Przycisk Bet / Line służy do wyboru stawki dla każdej linii, która weźmie udział w grze.
 • Przycisk Lines aktywuje linie, które wezmą udział w rozgrywce.
 • Przycisk Gamble rozpoczyna grę na podwojenie. Jest aktywny tylko po udanym spin.
 • Przycisk Collect służy do odebrania wygranej.
 • Przycisk Paytable otwiera tabelę z mnożnikami.
 • Przycisk Autoplay rozpoczyna automatyczny tryb gry, gdzie bębny obracają się samodzielnie, bez udziału gracza.
 • Blok Bet pokaże ostateczną wielkość zakładu na spin.
 • Blok Credit pokazuje liczbę kredytów na koncie gracza.

Blok Last Win ma pokazać kwotę wygranej.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Royal Dynasty" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top