Automaty w polsce Gorilla

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Gra na maszynie wrzutowej Gorilla – to bezpłatny automat online i świetna rozrywka w dżungli od firmy Greentube. Twórcy pracowali bardzo dobrze i wypełnili slot pięknymi kolorowymi obrazkami oraz rozmaitymi zwycięskimi kombinacjami. Spróbuj gry na tym urządzeniu już teraz i zgarnij swoją wygraną.

Zasady i przyciski

Zasady w tej grze hotspot online bez rejestracji są dość proste. Przed graczem znajduje się zwykle pole do gry, gdzie symbole są umieszczone na pięciu bębnach. Jest konieczne wylosować wygrywającą kombinację z dwóch lub więcej identycznych obrazków na jakiejkolwiek z 50 linii. Liczbę linii można skonfigurować w menu "Lines" używając przycisków "+" i "-". Ponadto, gracz może ustalić wielkość zakładu na każdą linie w menu "Bet /Line". Żeby bębny zaczęli się obracać trzeba tylko nacisnąć przycisk «Start» dla pojedynczego lub "Autoplay" dla automatycznego trybów obracania. «Playtable» otworzy tabelę z listą wszystkich możliwych kombinacji i wypłat. «More Info» otworzy spis przepisów. «Bet» pokazuje rozmiar zakładu na następny obrót. «Last Win» - wygraną przy ostatnim spinie. «Credit» liczbę dostępnych graczu darmowych kredytów.

Gorilla 2016
Gorilla 2016

Kombinacje w grze 

Symbole "10" i "9" - 3 = 0,2x do kwota zakładu

                                4 = 0,4x do kwoty zakładu

                                5 = 4x do kwoty zakładu

Symbole «J» i «Q» - 3 = 0,2x do kwoty zakładu

                                  4 = 0,6x do kwoty zakładu

                                  5 = 4x od kwoty zakładu

Symbole «K» i «A» - 3 = 0,4x od kwoty zakładu

                                  4 = 1,6x od kwoty zakładu

                                  5 = 800x od kwoty zakładu

Symbol kwiatka - 3 = 0,4x od kwoty zakładu

                             4 = 2x od kwoty zakładu

                             5 = 8x od kwoty zakładu

Symbol ptaka - 2 = 0,08x od kwoty zakładu

                         3 = 0,8x od kwoty zakładu

                         4 = 3x od kwoty zakładu

                         5 = 10x od kwoty zakładu

Symbol goryla - 2 = 0,2x od kwoty zakładu

                          3 = 0,8x od kwoty zakładu

                          4 = 4x od kwoty zakładu

                          5 = 20x od kwoty zakładu

Jeśli goryl pojawi się na wszystkich komórkach urządzenia – to w tym przypadku gracz może uzyskać maksymalną wypłatę w wysokości 100000 kredytów.

Symbol scatter w tej grze hazardowej za darmo bez logowania – to obrazek Afryki. On zwiększa zakład w 4 razy i pozwala graczom zdobyć 10 darmowych spinów.

Risk Game

Jest to specjalny tryb gry, który otwiera się po dowolnej wygranej. Slot tej gry hazardowej 777 oferuje dwie alternatywy: albo gracz może zostawić sobie zdobyte punkty klikając "Collect", lub może podjąć ryzyko i zwiększyć wygraną dwukrotnie i to nie jeden raz (przycisk Gamble). W Risk Game gamer musi odgadnąć rodzaj ukrytej karty. Jeśli mu się powiedzie,to wygrana zostanie podwojona, a w razie porażki – będzie miał zero. Aby wypłacić swoją wygraną w dowolnym momencie wystarczy skorzystać z przycisku "Collect".

Bonusowe obroty danej gry na automatach barowych

Spiny bonusowe w tej grze hot spot 77777 są aktywowane po wypadnięciu trzech symboli scatter na bębnach. Taki bonus daje 10 obrotów za które kredyty nie są pobierane. W grze bonusowej zostaną aktywowane dodatkowe symbole "Wild", które mogą wypaść na wszystkich bębnach, z wyjątkiem pierwszego. Jeśli w jednym z dziesięciu free spinów ponownie wypadnie scatter symbol, to gracz otrzyma plus 5 rund.

Slot Gorilla jest bardzo prosty i na nim będą chciały zagrać zarówno doświadczeni, tak i początkujący graczy. Bonusowe obroty, Risk Game i proste przepisy – to wszystko co jest potrzebne do zabawy, w której można jeszcze i dużo wygrać!

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Gorilla" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top