Sloty online Columbus Deluxe

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Columbus Deluxe – ekscytujący slot od Novomatic na temat dalekich podróży morskich. Głównym bohaterem online gry i jednocześnie jej symbolem jest legendarny Kolumb. Obracając bębnami maszyny do gry, możesz udać się w długą podróż wraz z podróżnikiem i znaleźć tam skarb w postaci nagród. Również podczas rotacji możesz otrzymać cykli jako prezent albo zaryzykować na podwojenie.

Zarządzanie automatem do gry Columbus Deluxe

 Aby przejść do gry trzeba podkręcić trochę maszynę. Co pozwoli zrobić grę online jak najprzyjemniejszą. Przycisk ustawienia wraz z przyciskiem uruchamiania automatu do gry znajdują się na wspólnej konsoli. Aby ustalić liczbę pożyczek dla spina trzeba znaleźć drobny regulator "plus" i "minus", znajdującego się blisko przyciska "bet". Na jednej linii dla spin można umieścić do sto kredytów demonstracyjnych. Paski na automacie również ustalają się pod „plus” i „minus”, ale w okienku «lines». Maksymalnie można umieścić 10 sznurówek, które będą gromadzone symbolami. Najlepiej jest tuż przed pierwszym cyklem przeczytać zasady gry online, co otwiera duży przycisk «PAYTABLE». Strony tablicy informacyjnej wracają się pod przyciskiem «more info».

Columbus Deluxe za darmo
Columbus Deluxe za darmo

Po tym, jak parametry gangstera mechanicznego ustalone, nastąpił czas zagrać. Cewki mogą być uruchomione za pomocą dwóch dużych dźwigni, które są umieszczone na krawędzi konsoli. Z prawej strony od komsoli zhajduje się przycisk «Start». Włączy to jednorazowy cykl dysków. Po obrocie bębnów na ekranie może pojawić się zwycięski zestaw z identycznych obrazków. Przycisk «Autoplay» uruchomi ciągle obroty. Taka funkcja daje możliwość uniknąć marnowanie czasu na stale uderzenia po przycisku „start”. Ale warto zauważyć, że leniwy-tour nie pozwoli umnożyć się w ryzyko-grze.

Obrazki i ich funkcje

Na slocie Columbus Deluxe są różne ikonki tematyczne, które cieszą graczy nagrodami, bonusami i ciekawymi funkcjami.

Kolumb na tle pomarańczowego nieba - to nie tylko główny bohater automatu do gier, ale także najbardziej hojny symbol , który jednoczesnie jest także dzikim symbolem. Kolumb może uzupełnić każdą kolekcję, zamieniając obraz. Współczynnik danego obrazu - 10, 100, 1000, 5000.

Śnieżnobiały elegancki statek – to scatter symbol. Trzy takich statka z żaglami - włączają bezpłatne obroty dysków.

Reszta ikonek gry przynoszą nagrody. Symbole kart «J", "Q", "10", "A", "K" mnożą od 5 do 150, w zależności od kombinacji. Mnożnik urządzenia dla orientacji - od 5 do 250. Wykwintne złocone ozdoby przynoszą od 5 do 500 nagród, a królowa Hiszpanii daruje w kombinacji od 5 do 1000 karteczek.

Ryzyko-gra i nagrody maszyny wrzutowej

Jeżeli uruchomić obroty bębnów w trybie normalnym, to uzyskaną nagrodą z obrotności można zaryzykować i podwoić w szans-tourze. Ta runda aktywowuje się tumblerem «Gamble». Głównym celem tej rundy na podwojenie - określić kolor karty zasłoniętej. Każda poprawna odpowiedź w ryzyko-grze - to mnożenie nagrod. Ale chociaż raz popełniony błąd ponosi utratę wszystkich nabytych podczas spinu karteczek. Spokojniejsze gracze mogą nie uczestniczyć w szans-tourze i kontynuować tryb zwykłych obrotów.

Także w maszynie do gry bębny mogą obracać się w trybie swobodnym. Przy tym spiny będą uruchamiać się nie zabirając punktów z skarbonka. Aby dostać taką rundę, musisz zebrać na ogólnej polanie trzy rozrzuta. Jeśli szczęście uśmiechnie się i scatter symbol wpadnie w komórki, to włączą się 10 bezpłatnych cykli. Pod czas bezpłatnych obrotów statek zaczyna wykonywać rolę dzikiej ikonki.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Columbus Deluxe" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top