Sloty przez internet 2016 Voodoo Vibes

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Firma NetEnt wyprodukowała automat Voodoo Vibes. Slot-maszyna posiada 25 linii do gry, na których symboli składają się w zwycięskie kombinacje i pięć bęben z trzema rzędami symboli. Gra jest obdarzona licznymi dochodowymi opcjami: symbole specjalne, darmowe obroty bęben i bezpłatne gry bonusowe.

Tabela wypłat slotu Voodoo Vibes

Zobaczyć wszystkie nagrody, które należą do gracza można przez otwarcie tabeli wypłat. A także inne możliwości bonusowe. Należy zauważyć, że zwycięskie kombinacje tworzą się od lewej do prawej strony, z urachowaniem wygranych linii, które biorą udział w spinie, i  łączących symboli w ciągły łańcuch.

Maksymalny zysk przynosi dziki symbol, który przedstawiony jest w postaci czarnego maga. Ten symbol przyniesie pięć stawek za dwa symboli, wyświetlonych na linii zwycięskiej, trzy symbole zwrócą 200 stawek, cztery - 2000 stawek, a pięć obrazków dadzą nagrodę w wysokości umnożenia stawki na linii w 7500 razy. Czarny Mag w stanie zamieniać wszystkie symbole w grze i dopełniać zwycięskie kombinacjie. Jego uroki nie wpłyną tylko na scatter – symbol i symbole bonusowe.

Voodoo Vibes online
Voodoo Vibes online

Scatter - symbol automatu Voodoo Vibes jest reprezentowany w wyglądzie węża. On mnoży końcową stawkę i gra w rozrzut, czyli bez przywiązania się do linii wypłat. Dwa symboli węża zwrócą dwa zakłady, trzy - cztery zakłady, a cztery i pięć symboli dadzą po 25 i 100 stawek. Oprócz wypłat w formie pomnożenia zakładu sumarycznego, wąż aktywuje darmowe obroty. Gracz otrzymuje 10 darmowych obrotów, jeśli pojawią się od trzech do pięciu takich zdjęć.

Symbol czaszki daje nieznaczne nagrody w porównaniu z wyżej wymienionymi obrazkami, zwraca od 50 do 500 stawek, zrobionych na linii. Cyganka i kurczak przyniesie od 15 do 250 stawek, zioło zwróci 125 stawek, pozostałe symboli są mniej hojne i dają mniejsze wypłaty.

Gra bonusowa na Voodoo Vibes

Slot do gry posiada grę bonusową, którą uruchamia połączenie od trzech do pięciu symboli z rysunkiem lalki voodoo. W tej grze trzeba na półkach wybierać lalek voodoo i wsuwać w nich igły. W środku każdej chowa się jakaś nagroda w formie kredytów wirtualnych lub niczego. Aby uzyskać przyzwoitą nagrodę musisz polożyć się tylko na swoją intuicję i odszukać wyłącznie dochodowe lalki.

Zarządzanie automatem do gier Voodoo Vibes

Aby rozpocząć grę, należy zapoznać się z blokiem sterowania. Start bębnów zaczyna się po takim schemacie:

  1. Zidentyfikować wartość jednej monety przyciskiem Coins Value. Można ustalić w zakresie od 0,01 do 0,50 kredytów za monetę.
  2. Zrobić zakład na każdą linię za pomocą przycisku Bet Level. Gracz może postawić od 1 do 4 monet na każdą linię.
  3. Aktywować potrzebną liczbę linii, które wezmą udział w procesie gry. Do tej manipulacji przyznaczony jest przycisk Bet Lines.
  4. Uruchomić bębny okrągłym przyciskiem, który znajduje się w centrum.

Panel sterowania posiada kilka dodatkowych przycisków. Na przykład, przycisk Max Bet służy do aktywacji maksymalnej możliwej stawki. W slocie Voodoo Vibes sięga ona wielkośći w 100 wirtualnych kredytów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Voodoo Vibes" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top