Sloty darmowe Rumpel Wildspins

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat do gier Rumpel Wildspins jest zaprojektowany przez Novomatic. Ten slot ma pięć bębnów i 20 linii, na których znaki układają się w kombinacji na wygraną. Każdy symbol automatu do gry zapewnia mnożenie stawki na linię po uzyskaniu połączenia z trzech lub więcej identycznych obrazków, które układają się od lewego bębna.

Automat hazardowy Rumpel Wildspins

Zwycięskie kombinacje są opłacalne na różny sposób. Tabela pokazuje, jakie wypłaty można uzyskać za pojawienie się obrazków bonusowych:

  1. Maksymalną nagrodę daje postać krasnoludka. Daje on 100, 200 i 1000 stawek za trzy, cztery i pięć identycznych obrazków. Ponadto ten symbol jest dzikim i uzupełnia wszystkie kombinacje, w których brakuje symboli dla uzyskania nagrody. Symbol krasnoludka nie zastępuje tylko symbolu żaby.
  2. Symbolem rozproszenia jest żaba, aktywna w dowolnym miejscu na polu. Daje ona pomnożenie całkowitej stawki i uruchamia darmowe spiny ze szczególnym dzikim symbolem.
  3. Księżniczka daje w prezencie do 500, 200 i 100 zakładów, jeśli na ekranie pojawi się pięć, cztery i trzy identyczne obrazki.
  4. Pierścień i korona zwracają od 40 do 300 stawek za trzy-pięć z tych obrazków, które pojawiły się na linii wypłat.
  5. Znaki karciane zwracają od 10 do 200 stawek.

Dodatki do gry głównej

W maszynie do grania Rumpel Wildspins gracz może wygrać 15 darmowych spinów, jeśli na ekranie pojawi się trzy-pięć symboli scatter. Podczas darmowych obrotów bębnów jest aktywna stawka, którą gracz obstawił przed startem. Ponadto, na graczy czeka miła niespodzianka, która zwiększa liczbę zwycięskich kombinacji. Symbol Wild podczas darmowych spinów pozostanie na swoim miejscu po spinie na kolejny obrót bębnów. Warto zauważyć, że tryb gry na podwojenie nie jest dostępny w tej grze.

Gra ryzyko jest aktywowana po każdym opłacalnym obrocie. W grze losowej trzeba wybrać kolor karty, która pojawi się na boisku. Przyciski z odpowiednimi kolorami pomogą dokonać wyboru. Jeśli wybrany przez gracza kolor będzie taki sam, jak kolor otwartej karty, gracz otrzyma podwojenie wygranej. Jeśli kolor nie pasuje, wszystkie wygrane za ostatni obrót bębnów gracz straci. Zawodnik ma prawo nie więcej niż pięć razy z rzędu pomnożyć swoją wygraną.

Rumpel Wildspins jak grac
Rumpel Wildspins jak grac

Zarządzanie stawkami na automacie slotowym Rumpel Wildspins

Za pomocą przycisku Start można uruchomić bębny maszyny slotowej, ale przed rozpoczęciem obrotów warto określić wysokość zakładu. Aby to zrobić, należy użyć przycisku Lines, który określi liczbę aktywnych linii i przycisku Bet / Line, aby obstawić wielkość zakładu na linię. W bloku Bet wyświetla się wysokość stawki na spin, a w bloku Credit jest przedstawiona liczba dostępnych kredytów w grze. Wysokość ostatniej wygranej jest pokazana w polu Last Win.

Aby aktywować grę ryzyko, wykorzystują przycisk Gamble, aby odebrać wygraną trzeba będzie użyć przycisku Collect. Automatyczny tryb obrotów bębnów uruchamia przycisk Autoplay. Za pomocą przycisku Paytable można aktywować tabelę płatności.

Zakres stawek w automaсie slotowym jest dość szeroki. Na każdą linię można umieścić od dwóch do 500 kredytów. Maksymalna stawka sięga niesamowitej wartości w wysokości 10 000 wirtualnych punktów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Rumpel Wildspins" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top