Automaty do gier internetowe Bikini Party

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat do gry posiada darmową wersję demo. Na początek zaleca się ten tryb, aby zrozumieć wszystkie subtelności rozgrywki. Jak gracz zrozumie i nauczy się wszystkich zasad, można przejść do pełnej wersji z zakładami na prawdziwe pieniądze. Licencjonowana wersja demo nie wymaga rejestracji użytkownika.

Maszyna do gier bez rejestracji Bikini Party – to maszyna do gry od największego dewelopera interfejsów dla kasyn online Microgaming. Aplikacja działa na zasadzie generatora liczb losowych.
To, co odróżnia tę maszynę do gier hazardowych od reszty automatów:

 • 5 bębnów.
 • Maksymalna liczba linii aktywnychch – 25.
 • Symbol Wild.
 • Respiny.
 • Scatter dla darmowych obrotów i gry bonusowej.
 • 243 zwycięskie kombinacje.
 • Stały jackpot.

Zasady gry Bikini Party

Dla większości fanów automatów online, takich jak Bikini Party, fabuła specjalnego znaczenia niema. Więc nie będziemy udzielać jej wiele uwagi. Temat gry - imprezy na plaży i kobieca siatkówka.
Cel w maszynie do gier online - zbierać najbardziej korzystne połączenia symboli. Położenie symboli maszyna generuje samodzielnie w sposób losowy.

Bikini Party maszyny do gier 2016
Bikini Party maszyny do gier 2016

Panel sterowania

Rozgrywkę należy rozpocząć za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu. Tam są trzy sekcje:

 • OPTIONS – służy aby dostosować głośność dźwięku i wyświetlić dodatkowe zakładki na ekranie;
 • HELP - klikając tutaj otrzymasz osobne okno z pełną informacją na temat Bikini Party: od reguł gry do opisu symboli. Uwaga - informacja jest w języku angielskim!;
 • STATS - część statystyk dotyczących twoich ostatnich rund.

Główne menu znajduje się tuż poniżej pola gry z symbolami. Tutaj się wyświetla aktualny stan konta, zakład (można go regulować), ostatnia wygrana. Ponadto, znajdują się tu przyciski AUTOPLAY, rozpoczynający serię rund, i SPIN – służy do aktywacji jednego obrotu.

Pod każdym z pięciu bębnów wyświetla się klawisza RESPIN – ona służy do ponownego jednego obrotu podczas bieżącej rundy.
W prawym górnym rogu jest przycisk PAYS. To menu mieści informacje na temat symboli i zwycięskich sekwencji oraz wielkość możliwych wygranych w grze po zadanych parametrach.

Symbole

Na bębnach maszyny do gry hazardowej online za darmo są dostępne dziesięć prostych obrazków: zdjęcia dziewczyn w strojach kąpielowych (ich jest pięcioro), liczby 10 i 9, oraz symbole literowe A, K, Q, J. Kombinacja 3, 4 lub 5 scatterów (obrazek piłki do siatkówki) przyniesie 15 darmowych obrotów i powiększy wygraną.

Symbol Wild (oznaczony jako logo gry Bikini Party) zastępuje wszystkie obrazki, z wyjątkiem scatterów.

System zalicza wygraną i wypłaca punkty bonusowe za najlepszą wypadnietą kombinacje z każdego obrotu.

Gra bonusowa

Połączenie trzech lub więcej scatterów aktywuje tryb dodatkowej gry. Otrzymasz 15 darmowych spinów. Każda wygrana podczas tych spinów zostanie zwiększona trzykrotnie. Podczas takiej gry można otrzymać nową kombinację scatterów i dostać kolejną serię rund bonusowych.

Funkcja respinów jest wyłączona w czasie dodatkowej gry.

Maszyna do gier hazardowych Bikini Party: jak wygrać

Małe rady, które zwiększą prawdopodobieństwo wygranej w tej maszynie do gier:

 • Róbcie średnie zakłady.
 • Nie grajcie krótkimi seriami gier.
 • Używajcie respinów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Bikini Party" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top