Automaty za darmo Katana

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat do gier Katana jest wyprodukowany kompanią Novomatic – to unikalny slot o tematyce starożytnej samurajskiej Japonii z jej dzielnymi wojownikami i pięknymi gejszami. Katana jest interesującą i piękna grą online, a najważniejsze że jest ona bardzo prosta. Kilka przycisków pomogą graczu każdego poziomu szybko nauczyć się grać w ten darmowy slot i uzyskać maksymalne wynagrodzenie.

Nie ma potrzeby płacić prawdziwe pieniądze żeby zagrać. Każdy nowy gracz otrzymuje 1.000 darmowych kredyówy do zapoznania się z tą jedną z darmowych gier na automatach pieciobebnowych. Wystarczy przyjść, doregulować i wygrać. To bardzo proste.

  • Producent - Novomatic
  • Linie bonusowe - 20
  • Liczba bębnów - 5
  • Dodatkowe gry – free spiny i bonus sioguna
  • Risk Game – jest
  • Darmowe żetony - 1000

Katana online
Katana online

 

Przyciski i pola Katany - gry hazardowej za darmo i bez logowania

Przed sobą, w uzupełnieniu do bębna z symbolami , gracz widzi panel sterowania z przyciskami, gdzie może w pełni wpływać na przebieg gry. Pozycja "Credit" pokazuje liczbę dostępnych kredytów demonstracyjnych, których na początku gry jest równych 1000. W «Lines» określa się liczbę linii w których gracz będzie kontynuować grę. Wybrać można od 1 do 20 i określić ich liczbę za pomocą regulatorów "+" i "-". «Bet / Linia» określa liczbę zakładów na każdą z aktywnych linii. Tu z kolei można wybrać między 2 a 50 za pomocą przycisków "+" i "-". «Bet» - to całkowity zakład, z jakim gracz będzie rozpoczynać rundę. Maksymalna liczba punktów na jeden spin to 1000 żetonów. Przycisk «Start» rozpoczyna grę poprzez przekręcenie bębna jeden raz. «Autoplay» pozwala włączyć tryb  automatycznych obrotów, gdzie bębny obracają się automatycznie z jednym zakładem. Przycisk «Paytable» odtworzy graczu pole z pręglądem wszystkich zwycięskich kombinacji.

Kombinacje i nagrody

Każdy gracz tej gry hazardowej bez logowania za darmo może otrzymać wygraną, zbierając jedną z dziewięciu zwycięskich kombinacji. Wysokość jego wygranej reguluje się wielkością zakładu w ostatnim spinie.

Kombinacje w grze Katana są następujące:

Symbole «J» i «10» - 3 = 10x od kwoty zakładu

                                   4 = 20x od kwoty zakładu

                                   5 = 100x od kwoty zakładu

Symbole «K» i «Q» - 3 = 10x od kwoty zakładu

                                   4 = 30x od kwoty zakładu

                                   5 = 150x od kwoty zakładu

Symbole budynków - 3 = 30x od kwoty zakładu

                                   4 = 150x od kwoty zakładu

                                   5 = 500x od kwoty zakładu

Symbole wojowników - 3 = 40x od kwoty zakładu

                                      4 = 200x od kwoty zakładu

                                      5 = 600h od kwoty zakładu

Symbole geish - 3 = 80 od kwoty zakładu

                           4 = 250x od kwoty zakładu

                           5 = tylko 800 od kwoty zakładu

Symbole sioguna - 3 = 10x od kwoty zakładu

                               4 = 500x od kwoty zakładu

                               5 = 1000x od kwoty zakładu

Symbol scatter w tej grze na maszynie hazardowej bez logowania – to obrazek Katana. Jest to jedyny znak, wielkość wygranej którego zależy od liczby aktywnych linii i od ostatecznego zakładu. Przy wysokości zakładu w 10 żetonów przyznawane są nagrody w następujący sposób:

Symbol Katana - 3 = 2x od kwoty zakładu

                            4 = 20x od kwoty zakładu

                            5 = 200x od kwoty zakładu

Risk Game

Po każdej udanej rundzie w tej grze hazardowej maszynowej gracz może pomnożyć swą wygraną w grze na podwojenie. Dodatkowe kredyty są przyznawane jeśli gracz wybierze właściwy rodzaj karty. Maksymalny zakład w Risk Game nie może przekroczyć 50 000 kredytów. Risk Game jest aktywowana za pomocą przycisku Gamble. Przycisk Collect pozwala zatrzymać i odebrać nagrodę na każdym etapie.

Free spiny automatu Katana

Symbol Katany nie tylko pomaga zdobyć największą wygrana, ale także pozwala aktywować obroty bonusowe. Połączenie trzech scatter symboli daje możliwość otrzymania 10 darmowych obrotów bębnów. Należy jednak pamiętać, że wielkość zakładu i liczbę linii nie można już zmienić przy obrotach bonusowych. Free spiny - to świetna okazja, aby doładować swoje konto. Ponadto, w trakcie darmowych obrotów dość często wypada symbol scatter, co daje możliwość zarobienia dodatkowych 10 free spinów.

Zapraszamy do legalnej gry hazardowej w internecie!

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Katana" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top