Automat w polsce Cowboys and Aliens

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Dla graczy, którzy kochają komiksy, firma Playtech opracowała automat do gier Cowboys аnd Aliens. Automat jest online maszyną składającą się z pięćiu bęben, w którym znajduje się dziewięć linii do gry, i jeszcze kilka specjalnych opcji bonusowych i możliwość wygrania darmowych obrotów bęben. Trzy symboli specjalne znacząco zwiększą szanse na wygranę.

Jak grać w Cowboys аnd Aliens?

Maszyna do gier jest maksymalnie prosta w obsłudze. Aby uruchomić bębny należy nacisnąć przycisk Spin. Ale przed aktywacją bębnów należy postawić stawkę. Przyciski +/- w bloku Line Bet przeznaczony do wprowadzenia wielkości stawki na każdej linii. Można wybierać z zakresu od 0,01 do 100 kredytów. Okienko Total Bet wskazuje rozmiar stawki za spin, ona może sięgać w 900 kredytów, jeśli wprowadzić maksymalną wielkość stawki. Wygrana gracza będzie wyświetlana w oknie Win.

W razie potrzeby można uruchomić tryb automatycznego obracania bębna. Kliknąc na przycisk Autoplay cewki będą samodzielnie obracać się przy stawce, którą gracz dokonał przed naciśnięciem. Aby zatrzymać automatyczne uruchamianie należy naciśnąć przycisk Stop. Aby zobaczyć nagrody i inne reguły gry użyj przycisk Info.

Cowboys and Aliens online
Cowboys and Aliens online

Bonusy od Cowboys аnd Aliens

Automat jest wyposażony w sporo bonusów, które pozwalają uzyskać dobre prezenty w postaci wirtualnych kredytów. Wśród bonusów slotu Cowboys аnd Aliens są takie:

  • Alien Weapon – przy wystąpieniu symbola na pierwszym bębnie, czerwony trójkąt zaczyna się obracać. Na nim pokazują się numery od 1 do 4, które wskażą ile symboli na drugim i trzecim bębnie będą dzikimi, podczas zatrzymywania trójkąta. Dodatkowe dzikie symbole pomogą dokończyć skuteczne kombinacje.
  • Alien Attack jest aktywowany, kiedy na pierwszym i piątym bębnie pojawi się symbol kierowcy wyścigowego. Ta gra bonusowa ma kilka etapów. Początkowo trzeba wybrać głównego bohatera, każdy z nich ma pewien rodzaj broni. Rodzaj broni określi liczbę strzałów na wroga, za którymi ukryte są nagrody. Na przykład, bohater Verity proponuje użycie bata, którego jest niska dokładność, ale posiada aż 20 ataków. A indiański łucznik strzela ze średnią dokładnością 12 razy, Zeke oferuje strzelać pistoletem dokładnie, ale tylko sześć razy.

Kiedy pojawiają się trzy lub więcej zdjęć z Cowboys and Aliens włącza się tryb darmowego wracania cewek. Na gracza czeka osiem obrotów, podczas których działa opcja specjalna. Polega to na tym, że niektóre komórki na bębnach obejmie płonące koło, symbole w nim zamienią się dzikimi i przyniosą dodatkowe nagrody.

Mnożniki dla zwycięskich obrazków

Najbardziej wysoko płatnym symbolem slotu Cowboys аnd Aliens jest dziki symbol. On jest przedstawiony w postaci płonącego latającego spodka i przynosi od 50 do 10 000 kredytów wirtualnych przy wyświetleniu od trzech do pięciu zdjęć. Pozostałe symboli podarują nie więcej niż 1000 stawek, a obrazy kart dają znacznie mniej. Na przykład, symbol Ace daje nie więcej niż 125 stawek przy pięciu obrazkach.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Cowboys and Aliens" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top