Sloty w polsce Doctor Love

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
W maszynie Doctor Love od firmy Microgaming na graczy czekają pięć bębnów i 20 linii do wypłat. Doktor Miłość oferuje zagrać grę na podwójenie lub uzyskać szansę zadarmo obrócić bębny. Jeszcze w slocie są kilka symboli specjalnych, które dają dodatkowe nagrody dla wszystkich zainteresowanych.

Automat do gry Doktor Love

Zbierać sukcesową kombinację gracz może jedynie od lewej do prawej strony, z tym zastrzeżeniem, że na aktywnej linii w grze zgromadzi się co najmniej trzy identyczne obrazy. A niektóre symboli przynoszą nagrody za pojawianie dwóch obrazów. Na przykład, symbol miłosnej pielęgniarki przyniesie od 5 do 1500 kredytów, jeżeli na ekranie zobaczymy dwa lub więcej takich obrazów. Symbol chorego podaruje wypłatę od 4 do 750 stawek, pod warunkiem że zgrupują się co najmniej dwa obrazy.

A symbol niedźwiedzia i pogotowia zwróci od 20 do 400 stawek, symboli kwiatek i stopera da umnożenie stawki na linii w 15-200 razy. Kule i cardiogramobraz dają 10-150 stawek, szklanka z pigułkami i stetoskop zwrócą od 5 do 100 stawek.

Zdjęcia bonusowe Doktor Miłość

Jednym z najbardziej dochodowych i głównych symboli w slot-maszynie jest symbol Doktora Miłości. On odgrywa rolę dzikiego symbola, więc zamienia wszystkie obrazy w automatcie do gier, nie wpływając tylko na scatter symbol. Dopełniając zwycięskie kombinacje z innych symboli, on przynosi dodatkowe wypłaty. Postać doktora Miłości daje maksymalną liczbę kredytów bonusowych. Za jeden symbol na pierwszym będnie gracz dostanie dwie stawki, za dwa - 10 stawek, za trzy symboli slot zwróci 200 stawek, cztery obrazy dadzą umnożenie stawki w 1000 razy, a pięć symboli przyniosą maksymalne rezultaty w wyglądzie umnożenia stawek na linii w 5000 razy.

Doctor Love darmowe
Doctor Love darmowe

Scatter symbol maszyny do gier Doktor Love jest przedstawiony w postaci termometru miłości. Ten symbol jest aktywny w każdej pozycji, więc on nie jest przywiązany do linii dla wypłat. Symbol ten daruje mnożenie stawki końcowej. Dwa symboli zwrócą dwie stawki na spin, trzy symboli - 4 stawki i cztery lub pięć symboli dadzą po 15 i 100 stawek końcowych. I jeżeli pojawią się od trzech do pięciu scatter symboli to aktywuje to darmową serię obrotów.

Spiny bonusowe od Doktora Miłości

Gdy wyświetlą się trzy symbole termometra miłości, gracz otrzyma 10 darmowych obrotów bębnami, pojawienie się czterech symboli aktywuje 15 free spinów, a pięć zdjęć dadzą 20 obrotów. Podczas darmowych obrotów gracze otrzymują trzykrotne wypłaty i mogą wygrać dodatkowe spiny. Warto zauważyć, że wszystkie wygrane podczas darmowych obrotów wypłacają się według stawki, która została wykonana przed ich rozpoczęciem.

Ryzyko-gra

Po każdym udanym spinie aktywuje się przycisk Gamble, on zaczyna grę na podwójenie. Gracz może zaakceptować wezwanie od slotu Doktora Miłośći i zaryzykować ostatnim wygranym lub kontynuować obracanie bębnów. Jeżeli zdecydowano zagrać w ryzyko-grę , to na ekranie pojawi się zamknięta karta i propozycja wybrać kolor i typ karty. Jeżeli wybierać kolor, wówczas jego dopasowania wygrana podwoje się, a przy wyborze typu karty można otrzymać zwiększenie wypłat czterokrotnie. W ryzyko-grze można zwiększyć swoją końcową wygranę aż do pięciu razy na rundę.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Doctor Love" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top