Automat online Fantastic Four

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Jeśli chcesz odwiedzić fantastyczny świat, to warto sięgnąć po automat hazardowy, zatytułowany Fantastic Four! Warto samodzielnie go sprawdzić. Opiera się on na popularnych i dobrze znanych komiksach Marvel, na których podstawie również został nakręcony film o tym samym tytule, który odniósł ogromny sukces.

Slot wideo, co musisz znać?

Tak więc, najpierw dowiedz się, co jest w tej grze. W przypadku automatu Fantastic Four tutaj można znaleźć:

 • bębny - 5;
 • linie dla stawek, których jest 20;
 • zwycięskie kombinacje –39;
 • rundy bonusowe  – 5;
 • rundy bonusowe i jackpoty progresywne, które oferuje Marvel, po 4.

 Stawka znajduje się w zakresie od 0.1 do 2 € kredytu. Zarządzać tym automatem dość prosto, gdyż przypomina on klasyczną maszynę hazardową.

Fantastic Four przez internet
Fantastic Four przez internet

Specyfika symboli na automacie slotowym

Aby zagrać, trzeba pamiętać o znaczeniu następujących symboli:

 • pan fantastyczny. Ten bohater łatwo rozciągnie komórkę, w której się znajduje, do wielkości bębna, aby zwiększyć szanse gracza na uzyskanie wygranej. Ale poza tym, ten bohater może również przynieść 4 darmowe spiny, lub bohater może stać się "dzikim" czy zastąpić inne obrazki za wyjątkiem scattera;
 • Niewidzialna Kobieta, która oferuje cztery obroty. Jeśli pojawi się jeszcze jedna kobieta, wtedy mnożnik się zwiększy. Jeśli ona się więcej nie pojawi, mnożnik się zmniejszy.
 • Ludzka Pochodnia. Warto zauważyć, że ten bohater wcale nie jest chciwy, ponieważ zapewnia on cztery spiny, a także może się rozciągnąć na wielkość bębna, poza tym pełni też funkcje symbolu Wild. Gdy bohater ten gra, pozostałe znaki nie pojawiają się, tylko Ludzka Pochodnia pojawia się wszędzie;
 • kamienny stwór nie jest taki hojny, jak wyżej wymienione postacie, ponieważ daje on tylko trzy obroty. Chociaż ma także jedną zaletę, gdy pojawi się jego drużyna – on nie zmienia swojej pozycji podczas wszystkich obrotów, które przysługują graczowi. Okazuje się, że ten symbol zwiększa szanse na uzyskanie opłacalnych kombinacji.
 • symbol Wild to cyfra cztery, która można zastąpić inne symbole, przynosząc dobry mnożnik, nawet jeśli pojawia się sporadycznie. Ten symbol przynosi największy zysk w wysokości 5 jednostek, ale tylko wtedy, gdy pojawi się na linii, którą wybrał sam gracz;
 • symbol Scatter, czyli symboli planety Ziemia – to trzy obrazki, razem z nimi rozpoczyna się runda bonusowa. Nie ma znaczenia, gdzie na bębnie one się pojawiają i czy trafią na zwycięską linię. Gracz ma 12 spinów za darmo, jednak nie można pomnożyć swojego wyniku.

Jak prawidłowo grać na Fantastic four?

Aby rozpocząć grę, należy wybrać linię gry, co można zrobić przy użyciu takiego przycisku jak Lines. Istnieje 20 linii, czyli ich ilość można wybrać według własnego uznania. Teraz, korzystając z opcji Bet per line, trzeba obstawić stawkę na wybranej linii, a może 2 lub 3 stawki w zależności od tego, jaka ich ilość była zaangażowana w grę.

Jeśli masz szczęście, czyli pojawią się trzy symbole Scatter w postaci Ziemi, to okazuje się, że miałeś szczęście wygrać grę bonusową. Dzięki niej można uzyskać dodatkowe 12 zakręceń i 4 dodatkowe możliwości.

W wyniku

Naprawdę piękny wygląd i fantastyczne postacie animowane, miła i dyskretna muzyka, która towarzyszy grze - wszystko to sprawia, że urządzenie Fantastic Four staje się naprawdę interesujące, stale przyciąga nowych graczy. Cóż można jeszcze powiedzieć? Przyjdź i graj, a obowiązkowo wygrasz!

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Fantastic Four" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top