Sloty w Polsce Sizzling Hot Deluxe

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat Sizzling Hot Deluxe został opracowany przez Novomatic i jest wybitnym przedstawicielem klasycznych automatach, które są przeznaczone do tematu owoców. W grze pięć rolek i pięć linii do zapłaty graczy może złapać szczęście kombinacji owoców i zarabiać wirtualne kredyty, dzięki charakteru szczęśliwa siódemka i złote gwiazdy. Zwiększ swoją nagrodę mogą być w grze losowej, która jest aktywowana po każdym udanym bębnów typu twist.

Sizzling Hot Deluxe i niespodzianki

Slot Machine Sizzling Hot Deluxe - klasyczny urządzenie, więc gracze nie będą mogli skorzystać z wielu dodatkowych opcji. Automatu ma tylko jedną szczególną postać, która jest reprezentowana przez gwiazdę złota. Służy on jako symbol rozproszony, tak aktywnym w jakichkolwiek szczelin pozycji zabaw dla bohaterów. Ten symbol jest wypłacana w sposób szczególny, a mianowicie mnożenie daje całkowity zakład. W zależności od wielkości zakładów gracz może zdobyć wspaniałe nagrody. Na przykład, przy maksymalnej stawce pięciu obrazów z wizerunkiem złotą gwiazdką powróci 100.000 wirtualnych kredytów.

Sizzling Hot Deluxe jak grac
Sizzling Hot Deluxe jak grac

Każdy gracz, który wygrywając wydaje się zbyt mały, aby być wzrost w grze ryzyka. Rozpoczyna przycisk grę Gamble, ale istotą jest to, aby wybrać kolory mapy. pojawia się na kartach otworów ekranu, a na każdej stronie znajdują się dwa przyciski - czerwony i czarny. Gracz musi wybrać jeden z kolorów, dobrym wyborem będzie powrócić dwukrotnie zysk i niewłaściwy spowodować utratę całej nagrody. W rezultacie, można zwiększyć wypłata za spin jest 32 razy, jeśli w ciągu pięciu rund gry nie będą ryzykować żadnych błędów.

Wygrane i symboli

Automat Sizzling Hot Deluxe posiada specjalną tabelę wypłat. Jn pokazuje wygranie na podstawie bieżącego kursu, zmieniając go, zmieniając wartość nagród. Formowanie zwycięskiej kombinacji zachodzi w taki sposób - w każdym z pięciu zwycięskich linii muszą być podłączone w sposób ciągły łańcuch trzech lub więcej identycznych obrazów. kombinacje symboli musi zaczynać się od lewej do prawej, z wyjątkiem symboli scatter.

Największą liczbę punktów daje wirtualny symbol siódemek. Na przykład, w maksymalnej możliwej wysokości pięciu obrazów zwróciło 2 000 000 kredytów. Cztery z tych znaków daje 400 tysięcy kredytów, a trzy znaki - 40 000 kredytów. Równe wynagrodzenie podane symbole winogrona i arbuzy, dane płatności zajmuje drugą pozycję wśród najlepiej opłacanych zdjęciach. Trzecie miejsce zajmują płacenie symboli śliwki i pomarańczowo, zdjęcia nieco mniejszy niedźwiedź, które pokazują, cytryny i wiśni. Warto zauważyć, że symbol cherry daje wygraną na rolce dwóch znaków.

Jak zarządzać ceny

Jednostka sterująca jest automat do gry Sizzling Hot Deluxe posiada prosty i intuicyjny wgląd. Gra rozpoczyna się od wyboru zagrać w jednej linii. Przycisk Bet / Linia wprowadzi od 1 do 400 punktów na każdym z przewodów wrzutowych. Warto zauważyć, że automat nie może zmienić kierunki działalności, więc ostateczna wielkość stawki określonej w polu zakładu. Maksymalna szybkość, które można umieścić w grze osiąga wartość w 2000 wirtualnych punktów. Obraca bębny bębny przycisk Start.

Aktywacja automatycznego obracania przez naciśnięcie przycisku Autoodtwarzanie, w tym trybie gracz po prostu wygląda cewki obrotów przynieść graczowi ciekawych nagród. Wynagrodzenia i inne zasady gry można znaleźć klikając przycisk Paytable.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Sizzling Hot Deluxe" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top