Automaty online Ultra Hot

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Novomatic firma opracowała klasyczne gniazdo wideo Ultra Hot. Maszyna do gier ma tylko trzy bębny, na których symbole są ułożone w trzech rzędach, a zwycięskie kombinacje są tworzone zgodnie z pięcioma liniami wypłat. Symbole owocowe dać nagrody tylko w połączeniu z trzech zdjęć, a wszystkie wygrane mogą być zwiększone w podwójnej gry.

Podstawowe zasady gry

Ultra Hot Slot Machine - jest to klasyczny automat owoców, więc zasady są proste i jasne, jak to możliwe. Nagroda kombinacją trzech identycznych obrazów pięć czynne linie, które zawsze biorą udział w rozgrywce. Symbole są reprezentowane jako obrazy owoców i innych konwencjonalnych obrazów. Każdy symbol mnożenia daje stawki na linii, ale tylko wtedy, usuwanych trzech identycznych obrazów.

Tabela wypłat usytuowany jest na boisku, dzięki czemu gracz będzie mógł zobaczyć wszystkie możliwe nagrody, bez przechodzenia do innego okna maszyny gry. Warto zauważyć, że płatności określone w tabeli uwzględniają wielkość zakładu, a więc wzrost o podwyższeniu stopy i wielkości wygranej.

Ultra Hot internetowe
Ultra Hot internetowe

Płatności z maksymalną prędkością 500 wirtualnych kredytów są bardzo imponujące. Na przykład, trzy obrazy, które pokazują Grupy Siedmiu, zwraca 750.000 kredytów 20 000 kredyty zwrócone trzy znaki niebieskie gwiazdy, bar i drenaż zostanie przedstawiony do 6000 oraz 4000 kredytów. Symbole, które pokazują cytryny, pomarańczy i wiśni dokonywać płatności, które nie przekraczają 4000 punktów. Najniższa wygrana daje symbol X, dawał tylko 500 punktów.

Jak zagrać?

Moduł sterowania maszyną gra Ultra Hot gracz będzie zobaczyć standardowy zestaw przycisków, które uczynią połączenie i wykonywać inne manipulacje. Gra rozpoczyna się z tempem selekcji do tego celu przycisku moneta, która zdecyduje się na oznaczenie tego samego medalu. Cnota moneta może mieć następujące wartości: 0,05, 1, 2. Po tym jak gracz musi udać się do stopy wyboru dla każdej linii, a mianowicie, aby umieścić na każdej z aktywnych linii od 1 do 100 monet za pomocą BET jednego przycisku. Ceny zakres jest dość duży, więc gracz ma do wyboru.

Do ostatecznego ryzykanci istnieje Bet Max przycisk, aktywuje slot rotacji kołowrotki z maksymalną możliwą prędkością, która jest równa 500 wirtualnych punktów. Podczas ustawiania normalne szpule stóp aktywować przycisk Start. Jeśli gracz chce tylko oglądać rozgrywki, a nie stale wywierać presję na przycisk w automacie Ultra Hot dostępny jest tryb automatycznego obracania. Przycisk Autospin uruchamia obrót bębna automatycznie. W tym trybie ryzyko gry nie jest dostępny.

Bonusy Ultra Hot Slot

Automat nie jest reprezentatywny dla maszyn z wieloma dodatkowymi propozycjami. Gra dostępna jest specjalna opcja to znaczy, że jeśli wszystkie dziewięć komórek wypełni jeden z symboli owocowych, gracz otrzyma w sumie wygranych podwojenie.

Dla ryzykanci dostępnych grze podwajania, jest ona aktywna tylko w przycisk Gamble czy gracz był w stanie uzyskać wygraną. W jednej karcie pojawi się symbol, który jest zamknięty, a po obu jej stronach dwa przyciski - czerwony i czarny. Zadaniem gracza - odgadnąć kolor karty. Z właściwym wyborem swoich sobowtórów wygrać, ale nie dobra decyzja doprowadzi do utraty całej płatności. Po każdym obrocie, można podwoić swoją wygraną aż pięć razy z rzędu.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Ultra Hot" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top