Maszyny do gry darmowe Lucky Rose

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gier Lucky Rose (Szczęśliwa Rosa) stworzona przez producentów firmy Novomatic. On ma pięć bębnów i proponuje zrobić zakład na 10 liniach. Na gracze czeka prezent od kryształowej kuli w postaci 12 darmowych spinów, a także dany symbol w grze odgrywa rolę Wild. Slot-maszyna zawiera grę losową, w której wygrana może być podwojona kilka razy pod rząd, wtedy trzeba zagrać z cyganką w "czerwono-czarne".

Stawki i zarządzanie grą Szczęśliwa Rosa

W automat-slocie Lucky Rose znajduje się typowy panel przycisków, który pozwoli nastroić niezbędne parametry w grze. Po pierwsze, powinniśmy wybrać rozmiar zakładu na każdej linii, które wezmą udział w grze, aby to zrobić, użyj przycisków +/- w jednostce Bet / Line. Gracze może postawić od 1 do 200 kredytów na spin. W razie potrzeby, można zmniejszyć liczbę linii, które wezmą udział w procesie gry. W tym celu, wykorzystaj przyciski +/- w bloku Lines, to pomoże włączyć od 1 do 10 linii. Maksymalna stawka sięga wartości 2000 kredytów. Końcowa wielkość zakładu zostanie pokazana w polu Bet. Liczba wirtualnych kredytów, które są dostępne na koncie gracza, określone w oknie Credit.

Lucky Rose przez internet
Lucky Rose przez internet

Po tych wszystkich manipulacjach ze stawkami, zazwyczaj, włączają bębny slota przyciskiem Start. Aby aktywować tryb auto-gry należy użyć przycisk Autoplay. Uruchomi to serię automatycznych obrotów, w trakcie których gracz po prostu spostrzega za grą, w tym trybie ryzyko-gra nie dostępna. Przycisk Paytable wyświetli tabelę z wypłatami, która pokaże wszystkie zwycięskie kombinacje i nagrody za nich. Warto zauważyć, że w wirtualnej tabeli przedstawiono ostateczną nagrodę na podstawie dotychczasowej stawki. Jej zmiana powoduje zmianę wypłat.

Symbole gry i dodatkowe możliwości w slot-maszynie

W maszynie do gier Lucky Rose są 11 symboli, każdy z nich daje zwycięskie kombinację przy łączeniu trzech lub więcej identycznych obrazków. Ale nagrody dają tylko te symbole, które stworzyły ciągłą linię, zaczynając od bębna lewego. Maksymalną wygranę przyniesie symbol z napisem Lucky Rose, wróżka-cyganka i wózek dają takie same wypłaty, które w dwa razy mniejsze niż wygrana od symbola Lucky Rose. Symbole kolczyków, różi i kart dają najniższe nagrody.

Jeżeli wypłata dla gracza wydaje się zbyt mała, można spróbować swoich sił w ryzyko-grze. Cyganka oferuje zagrać w "czerwono-czarne", zgadując kolor kart, które pojawią się na ekranie. Dopasowanie kolorów podwoi wygranę, a jeżeli kolor nie dopasuje się - anuluje wszystkie wygrane.

Wśród zwykłych symboli, jest jeden specjalny – Kula kryształowa. Symbol ten działa jako dziki w grze, więc zastąpi wszystkie zdjęcia i zakończy zwycięską kombinację. Symbol Kuli kryształowej przynosi i przyjemną niespodziankę, ponieważ włącza 12 darmowych spinów, podczas których obowiązują specjalne zasady.

Darmowe spiny różnią się od głównej gry obecnością dodatkowych mistycznych symboli. Przed rozpoczęciem obracania bębnów w trybie free spinów, cyganka pokaże w swojej kryształowej kuli trzy symboli. Każdy z nich pokryje jeden z bębnów i zwiększy szansę na wygranę.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Lucky Rose" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top