Automaty za darmo Guns N 'Roses

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Guns N 'Roses – to darmowa gra slotowa stworzona przez NetEnt specjalnie dla fanów zespołu rockowego Guns N' Roses. Ten automat do gier jest bardzo jasny, pełny animacji o wysokiej jakości, nasycony piosenkami bohaterów rockowych i podziwiającą publicznością. Pięć bębnów z różnymi symbolami i wizerunkami członków Guns N 'Roses, bardzo aktywnym scatter symbolem i różnymi wstawkami video prezentują wszystkim graczom niezapomniane emocje i wrażenia. Poczuj się pęwnoprawnym członkiem legendarnej grupy. Zagraj Guns N 'Roses!

Przyciski na Guns N 'Roses

Do sterowania tą grą hazardową za darmo i bez logowania każdy gracz otrzymuje niewielki panel w dolnej części ekranu maszyny.

«Coin Value» - wystawia od 0,01 do 1 kredytu na każdą linie przy pomocy strzałek.

«Level» - mnoży zakład od 2 do 10 razy przy pomocy podobnych strzałek.

Duży przycisk na środku panelu gry aktywuje obroty, a następne naciśnięcie go – wstrzymuje.

Guns N 'Roses online
Guns N 'Roses online

«Autoplay» - aktywuje funkcje automatycznej rotacji bębna. Gracz może wybrać liczbę automatycznych obrotów, wielkość wygranej, która go zadowoli, lub ilość monet, które gamer chce wydać.

«Max Bet» - jeden raz obraca bęben, ustawiając wszystkie konfiguracje na maksa.

«Bet» - wyświetla kwotę zakładu na następne obroty.

«Coins» - pokazuje liczbę darmowych monet obecnie dostępnych gamerowi.

«I» - otwiera panel z tabelą wypłat, warunkami bonusów i regulaminem gry.

Główne symbole i ich funkcje w tej grze hazardowej maszynowej

Gra na online slocie Guns N 'Roses prezentuje graczom zarówno proste tak i specjalne symbole.

Frontman zespołu w połączeniu przynosi graczowi nagrodę gotówkową w wysokości 750, 150, 30 kredytów.

Gitarzysta w tej grze hazardowej na tablecie pozwala uzyskać 500, 125, 25 kredytów.

Bas gitarzysta da 300, 150, 30 kredytów.

Plektrony dają od 15 do 200 kredytów.

Nagrody są przyznawane również za symbole kart do gry «A» - 125, 40, 10, «K» - 100, 30, 10; «Q» - 75, 25, 5, «J» - 60, 25, 5, «dziesiątka» - 50, 20, 5. Wszystko jest ukazane za kombinacje 5, 4, i 3 obrazków odpowiednio.

Specjalnymi symbolami tej maszyny do gier jest płytą "Bonus" i dwa symbole Wild.

Album «Bonus» - to scatter symbol tego urządzenia, który może wypaść na pierwszych trzech bębnach. Jeżeli «Bonus» wypada na wszystkie trzy bębny jednocześnie startuje gra bonusowa.

Obrazek z Guns N 'Roses – to zwykły symbol Wild. Będzie on uzupełniać wygrywające kombinację.

Symbol w wyglądzie krzyża «Appetite For Destruction Wild» - to dodatkowy symbol Wild, wypełniający maksymalnie pięć komórek w jednym spinie.

Bonusy

Na tej grze maszynowej wrzutowej nie ma gry na podwojenie, ale są trzy gry bonusowe. Gra bonusowa z obrotem muzycznego Koła Fortuny aktywuje się przy wypadnięciu scattera na trzech bębnach. Obroty koła mogą przynieść dodatkowe kredyty lub uruchomić następny bonus The Crowd Pleaser Bonus Game.

The Crowd Pleaser Bonus Game – to bonusowy tryb, podczas którego konieczne jest wybranie różnych przedmiotów i otrzymanie za nich wynagrodziena. Bonus składa się z trzech rund. Na końcu rundy tej gry hot spot na laptopie jest okazja spróbować kolejny bonus - Encore Free Spins.

Encore Free Spins – to 10 darmowych obrotów. Każdy spin wypełnia jeden bęben Wild symbolem w postaci jednego z członków zespołu.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Guns N 'Roses" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top