Maszyny do gry 2016 Attraction

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Fascynująca maszyna atrakcji Attraction opracowana przez Net Entertainment. To gniazdo wideo będzie zachęcić do świata eksperymentów z siłą grawitacji. Fascynujące kombinacje i ciekawy schemat gry maszyny pozwoli wspaniało prowadzić czas.

Cechy gniazda wideo

Liczba aktywnych linii dla danej maszyny -10 . Stopa potrafia na każde z 10 linii. Wielkość  stawki określa grawiec.On może zmieniać się od 0,01 do 1 kredytu. Klucze «wartość monety» służą do podnoszenia lub obniżania stóp.

Aby przeprowadzić obrót o maksymalnej wielkości  zakładu należy wybrać «max zakład». Wirowanie odbywa się za pomocą zelonego linku z dwoma białymi strzałkami na środku panelu sterowania maszyny.

Aby włączyć automatyczny tryb odtwarzania potrzebno wybrać klawisz "auto" . Poprzez naciśnięcie przycisku " paytable" można zobaczyć wszystkie podstawowe wzorce gry i proporcje.

Attraction jak grac
Attraction jak grac

Punktacja jest tylko dla tych kombinacji, które składają się z kilku identycznych obrazów i  są umieszczone po jednej z dziesięciu linii wygrywających. Zwycięska kombinacja musi wyrównać od strony lewej do strony prawej. Maksymalne wygranie na szybkości wirowania może być 50 000 monet.

Ryzyk związany z grami i dodatkowymi raundami w danym gnieździe wideo nie jest dostępne dla graczy.

Główni symboly

Identyczne obrazki w bębenach mogą złożyć się w następującej kolejności: 3, 4, 5.

Współczynniki przewidziane za symboli:

  • Przez dziesięć - 5, 15,30.
  • Dla litery «J» -5,15,40.
  • Dla litery «Q» - 5,20,50.
  • Dla litery "K" -8,20,75.
  • Dla litery "A" -8,25,100.
  • Urządzenie pomiarowe z dwoma antenami - 8,40,150.

Zielone urządzenie z dwoma czerwonymi kulkami -10,50,200.

Żółta Ładowarka -15,75,250.

Fioletowy  komputer -25,150,500.

Głównymi czynnikami są dostarczane do urządzenia za pomocą specjalnej anteny - 25,150,500.

Dzikie symbole

Twórcy przedstawili dwa rodzaje dzikich symbolów do gniazda wideo Attraction - normalny i lepki. Neutralny symbol przypada na bębenach o numerach 2,3,4. On zastępuje innych obrazów i pozwala stworzyć idealne połączenie.

Podczas każdego obrotu bębena w przypadkowym oknie pojawia się  magnes , który wytwarza pole w jednym z rzędów. Jeśli pojawi się w tej dziedzinie zwykły dziki symbol zamienia się na  lepki. Wiąże się to z wejściem do powstawania jeszcze kilku lipkich symbolow.

Przy wypadzie takiej kombinacji jest możliwość swobodnego  obrotu, w którym przechowywane są te same parametry zakładów, które były do otrzymania premii. Jeśli wyrzucia lepki symbol, gracz otrzymuje taką samą premię .

Lipki symbol zastępuje dowolny obraz i pomaga podjąć najlepszą kombinację. Istnieje specjalny oznaczenie «dzikie» na znakach specjalnych. Lipki symbol różni się od zwykłego kwadratowym fioletowym fonem.

Serce gry

Główną zasadą gry jest to, że gracz musi odgadnąć położenie dzikiego symbola. Automat ma 5 bębenów przyciągania i 3 linie goryzontalne. Gracz może grać na 10-u różnych liniach.

Istotą gry jest to, żeby dziki symbol pojawił się na jednej z pionowych lub poziomych linii. Dodatkowo, linie te, są oświetlone magnesem. Przewidujowo, że w kontakcie z symboli są rozciągnięte od długości magnesu do symbolu, wówczas gracz może obracać bęben za darmo. Przy wielokrotnym obrocie w linii magnesów powinno dostać więcej dzikich symbolów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Attraction" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top