Maszyny do gier darmowe Agent Jane Blonde

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gier Agent Jane Blonde od Microgaming jest poświęcona tematu szpiegostwa. Jednak w tym slocie programiści zaproponowali oryginalną wersje. Głównym bohaterem automatu stała się urocza blondynka.

Ustawienie maszyny do gier hazardowych Agent Jane Blonde

Strukturalnie slot Agent Jane to maszyna z pięcioma bębnami i dziewięcioma liniami. Twórcy pozwolili na dostosowanie wszelkich parametrów gry w celu wybrania optymalnych ustawień dla konkretnych warunków. Wszelkie zmiany dokonywane są po prostu przez naciśnięcie określonych klawiszy:

  • SELECT LINES - pomaga aktywować wymaganą liczbę linii do gry. Ustawić ten parametr można i na panelu sterowania danej gry.
  • SELECT COIN - klawisza, która określa ilość żetonów postawionych na każdą linię.
  • Rozmiar zakładu reguluje się małym przyciskiem -/+ pod obrazkiem monety.
  • MaxBet – błyskawiczne ustawienie najwyższych zakładów.
  • Spin – uruchomienie pojedynczego obrotu bębna.

Obecne ustawienia są wyświetlane w czarnej tablice, umieszczonej pod bębnami.

Wielbiciele automatycznego trybu maszyny do gry online powinni włączyć szeroki panel sterowania, naciskając "Expert". W tym menu, na dodatkowych przyciskach, będzie można wybrać określoną ilość obrotów i warunki zakończenia gry.

Agent Jane Blonde maszyny do gier
Agent Jane Blonde maszyny do gier

Podstawowe symbole automatu

Głównymi symbolami tej maszyny do gier hazardowych online stały się obrazki bezpośrednio związane z agentem Jane. Najcenniejsze obrazy ukazują jej zdolności i umiejętności. Rozmiar wypłat waha się od 10 do 750 monet. Mniej ważne są "atrybuty" uroczego agenta. Tu wynagrodzenie równa się od 2 do 125 jednostek. Szczególne kursy wypłat są określone w tablicy «View Payout ». Klawisz ten znajduje się poniżej bębnów automatu z lewej strony od logo gry.

Znaki specjalne, charakterystyki opcji i gier bonusowych

Wraz z tymi symbolami ta maszyna do gier liczbowych zawiera dwa dodatkowe obrazki:

  • Symbol Wild - w postaci portretu szpiega-blondynki. W slocie ma aż trzy funkcje - zdolność do samodzielnego tworzenia zwycięskich kombinacji; może wymieniać inne symbole, tworząc sekwencje; i on także podwaja rozmiar wypłaty.
  • Scatter jest reprezentowany w postaci obrazka z logiem gry w środku. Jako znak scatter, on przynosi nagrodę niezależnie od swej lokalizacji już przy podwójnym jednoczesnym wypadnięciu. Trzy scattery służą jako sygnał do rozpoczęcia serii piętnastu darmowych obrotów. Powtórne wypadnięcie trzech scatterów zwiększa sesje free spinów.

Tryb Demo - gra na emulatorze

W maszynie do gry za darmo online Agent Jane Blonde są do wyboru dwa tryby gry. Gracze, którzy chcą poznać możliwości urządzenia, ocenić wypłaty, mogą skorzystać z wersji demo - emulatora. On działa podobnie do trybu gry na prawdziwe pieniądze.

Jedyną różnicą jest bezpośrednio "waluta" gry. W trybie demo gracz otrzymuje 2 000 fanów (fun) - wirtualnych kredytów na odnawialny rachunek. W przypadku nieudanej serii obrotów wystarczy odświeżyć stronę i wszystkie kredyty będą ponownie na bilansie.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Agent Jane Blonde" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top