Automaty w Polsce Dolphins Pearl Deluxe

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Dolphins Pearl Deluxe – zachwycająca maszyna hazardowa o 5 symboli, liniach nagrodowych i obrazkach poświęconych głębinom morskimу. Jeśli obrócić cewki slota, można zanurzyć się w łagodzącą atmosferę oceana, a także uzyskać skarby schowane na dnie morskim.

Zasady gry

 Slot składa się z olbrzymiego pola do gry, na którym są obracane płyty z obrazkami. Kredyty demonstracyjne na koncie umożliwiają grać na maszynie do gier za darmo. Żeby uruchomić bębny można  za pomocą naciśnięcia tylko jednej klawiszy. Najlepiej, nawet przed samym pierwszym uruchomieniem cewek należy ustawić mechanizm. Nieznaczne pokręcenie on-line maszyny umożliwi dowolne rozdzielenie zasobów ze skarbca gromadzącego. Żeby więc udoskonalić slot należy zwrócić się do średniej części pilota sterowania. Tam są dwie grupy klawiszy dla regulowania. Blok «Bet/line» równa stawkę, ktora mozna ustalić w diapazonie od 0,04 do 100 fiszek. Blok «Lines» zawiera potrzebną ilość linii od 1 do 10. W ciemnym oknie «bet» można podglądać całą na jeden cykl stawkę. Kwota maksymalna, którą można postawić na obroty bębnów stanowi  – 100.

Dolphins Pearl Deluxe online
Dolphins Pearl Deluxe online

Żeby obrócić cewkę jeden raz należy odpalić guzik «Start». Dzięki jego dużemu rozmiarowi można wygodnie korzystać się z tego przyciska. Dzięki temu można całkiem zanurzyć się w grę on-line. Takze mozna nacisnąć na guzik «Autoplay», obracający się barabany w trybie automatycznym. Cewki mogą obracać się samodzielnie, zanim na koncie są środki. Po jednym takim obrocie należy spojrzeć na komórki automata do gier. Jeśli na jednej linii z lewa na prawo kolejnie trafiły jednakowe obrazki, na demo-konto są naliczane nagrodowe banknoty. Żeby dowiedzieć się o możliwych nagrodach za nabory z określonych piktogramów należy otworzyć tabelę informacyjną. W tym celu przewidziano przycisk «Paytable». Sterować tebelką slota gier jest wygodnie dzięki temu, że informacja na niej jest pomieszczona na oddzielnych stronach. Przejścia między stronami odbywają się za pomocą guzika «More info».

Obrazki maszyny hazardowej Dolphins Pearl Deluxe

Na elementach obracających się gangstera mechanicznego są wracane najróżniejsze symbole. Jedne z nich dają punkty, zwiększając demo-konto, a inne pełnią ciekawe funkcje. Karty o różnych rozmiarach mogą stanowić od 2 do 125 punkitów, liczba których zależy od kombinacji.Obrazek z konikiem morskim stanowi od 20 do 400 punktów, a rybki stanowią od 15 do 250 kredytów. Symbole z łangustami i płaszczkami stanowią od 2 do 750 fiszek.

Obrazek z delfinem to jeden ze szczególnych obrazków automatow do gier, ponieważ ona pełni rolę dzikiego symbola. Delfin uzupełnia kombinacje nagrodowe, mbnożąc je. Współczynniki dzikiego symbola stanowią od 10 do 9000.  

Perełka na muszelce – to scatter, zawierający free-spiny, jeśli na polu zjawią się trzy takie obrazki. 

Rics-gra i obroty darmowe

Pomyślny obrót bębnów na  Dolphins Pearl Deluxe umożliwia sprawdzić swoją pomyślność w risc-grze. Zadaniem podstawowym przed graczem w rundzie szansowej jest zgadywanie koloru zamkniętej karty. Tu jest tylko dwa warianty, ponieważ maść może być pomalowana w czarny lub czerwony kolory. W razie dokonania pomyślnego wyboru, nargoda jest mnożona, a w razie pecha – ostatecznie znika.

Żeby bębny automata hazardowego Dolphins Pearl Deluxe obracały się za darmo należy, żeby na polu zjawiło się trzy rozrzuty. W ciągu rundy nagrodowej jest szansa otrzymać prezent w formie 15 cykli nagrodowych.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Dolphins Pearl Deluxe" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top