Maszyny do gry Book of Ra Deluxe

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat Book of Ra Deluxe 6 z niepowtarzalną okazją - jest to jedna z popularnych gier hazardowych za darmo i bez logowania w tematyce egipskiej Księgi Ra od Novomatic. Zagrać na tym automacie można bezpłatnie i bez rejestracji. Jednostka ta, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, wyróżnia się szóstym bębnem, który aktywuje się dzięki opcji Extra Bet.

Charakterystyki gry hazardowej Book of Ra Deluxe 6

Funkcja Extra Bet - to okazja, aby umeśćić dodatkowy zakład, co jest możliwe dzięki integracji szóstego bębna. Jeśli grać symulatorem online bez włączania tego trybu, to gra będzie taka sama jak i w Book of Ra Deluxe.

Jak grać

Aby obracać bębny jednorękiego bandyty Book of Ra Deluxe 6 i kontrolować dynamikę wykorzystania kredytów przed włączeniem bębnów automatu mechanicznego należy trochę podkręcić dźwignie ustawień.

Book of Ra Deluxe
Book of Ra Deluxe

Po-pierwsze, za pomocą przycisków "+" i "-" w menu Bet/Line na dole panelu do sterowania należy ustalić zakład na linie. Zakres kursów waha się od 0,04 do 5 (jeśli grasz z 5 bębnami) czy 10 żetonów (jeśli jest włączony szósty bęben). Maksymalnie na jeden obrót można postawić 50 kredytów w trybie normalnym lub 100 w trybie Extra Bet.

Po drugie, konieczne jest dźwigniami w menu Line wybrać ilość linii w grze - od 1 do 10.

Również przed rozpoczęciem rozgrywki należy zapoznać się z zasadami i zaleceniami które są umieszczone pod przyciskiem Paytable. Stronę Info przerzuca przycisk More Info.

Po wszystkich ustawieniach tej gry na maszynie wrzutowej można uruchomić bębny. To da się zrobić przy pomocy przycisku Start (start jednorazowych spinów) lub za pomocą przycisku Autoplay (automatyczne obroty bez Risk Game). Jeśli po pojedynczym cyklu w pole ułożył się wygrywający zestaw - można kliknąć na Gamble, podjąć ryzyko i pomnożyć szanse na wygraną, a można kontynuować uderzając klawisze Start.

Zestawy z obrazkami uważane są za wygrywające jeśli symbole mieszczą się na ciągłej linii w ilości od 2 do 5 (6).

Symbole i zakłady

W komórkach automatu Book of Ra Deluxe 6 są te same obrazki co i w innych wersjach tej gry. Doświadczeni użytkownicy na polu do gry poznają archeologa, piramidę, faraonów, skarabeusze i obrazki kart. Te symbole w pewnych zestawach dają pewną liczbę żetonów. Na przykład, symbol z Indianą Jonesem jest najkorzystniejszy. On przyniesie mnożniki 10, 100, 1000, 5000 dla kombinacji z 2, 3, 4, 5 symbolami. A jeśli włączyć szósty bęben i wypadnie kombi z 6 symbolami ze słynnym archeologiem, to wygrana dorówna 15.000 zakładom. Wypłaty za inne zestawy będą nieco mniejsze. Aby przeczytać więcej informacji o poprzednich wygranych, należy włączyć  tabele wypłat.

Również na bębnach tej darmowej gry kasynowej bez rejestracji jest jeden symbol bonusowy - Księga Ra. Obrazek ten działa jako symbol Wild który zastępuje dowolny obraz i scattery.

Risk Game i free spiny darmowej gry slotowej Księga Ra Deluxe 6

Jeśli wypadnie od 3 do 6 scatterów automatu, to aktywują się darmowe spiny. W tym trybie gry działa specjalny symbol Wild, który jest w stanie rozszerzyć się na cały bęben. Tryb darmowych spinów – to możliwość uzupełnienia konta bez traty żetonów.

Po pomyślnym obrocie bębna można pomnożyć wygraną za pomocą Risk Game. W tym trybie można jak pomnożyć wygraną z ostatniej rundy,tak i zupełnie ją utracić. Ale jeśli wygrana nie jest bardzo duża, to ryzykować  warto. Ta gra hazardowa dostępna tez w Krakowie.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Book of Ra Deluxe 6" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top