Maszyny do gry przez internet Super Nudge 6000

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat Super Nudge 6000 jest zasilany przez NetEnt jest gniazdem z trzema bębenami z dwoma boiskami igrowymi. Na każdym z tych trzech znaków są rozmieszczone szeregowo i dostarczenie przez pięć płatnych linii wygrywającej kombinacji. Podstawowa gra rozgrywana jest na dolnym polu gry, a po utracie kombinacji bonusowej można spróbować zwiększyć zyski, wykorzystując górne pole gry.

Warunki głównej gry

W głównej grze Super Nudge 6000 gniazdo sterowania procesami gry odbywa się według standardowych zasad. Kombinacje wygrywające są utworzone przez pięć linii działania, pod warunkiem, że mieści się w trzech identycznych  obrazach. Nagrody pieniężne kombinacji jest wytwarzany zgodnie z zakładu, zapłacona tabela znajduje się tuż przy boisku, dzięki czemu gracz może natychmiast dowiedzieć się o  nagrodzie.

Przy stawce w  jednu monetu, w grze bierze udział tylko  jedna linia, a symbole na niej są wypłacane w następujący sposób:

Super Nudge 6000 przez internet
Super Nudge 6000 przez internet

 • Symbol pomarańcza i cytryny zwrócie 10 kredytów;
 • Symbol winogrony daruje 30 kredytów ;
 • Symbol arbuza dadzą nagrodę 40 kredytów ;
 • Synbol dzwona daruje  50 kredytów ;
 • Symbol dolara powróci 200 wirtualnych kredytów .

Przy zakładzie 10 monet  aktywnwe wszystki pięc linii na płatności. Można wygrać wspaniałe nagrody w tym tempie:

 • Na 20 kredytów  powróci symboly, które pokazują pomarańczy i cytryny;
 • 60 kredytów podaruje symbol winogron;
 • Wypłate 80 kredytów zwróci symbol arbuza;
 • Dzwony prezentuje 100 kredytów ;
 • Maksymalnie powróci znak dolara, odda 6000 kredytów.

Jak zarządzać główną grę?

W głównym trybie gry, Super Nudge 6000 gniazdo, gracz musi wybrać nominał monety, wybierając w prawym dolnym narożniku jedną z proponowanych opcji. Następnie należy wybrać  zakład nacisnienciem "bet". Gracz może postawić 1 lub 10 monet na spin. Maksymalna stawka jest aktywowana za pomocą przycisku" max bet". Wirowania bębena-za pomocą brzycisku "spin".

Zasady dodatkowej gry nagnieździe  Super Nudge 6000

Po każdym obrocie bębena zwycięski gracz może grać drugie pole gry, które ma swoje własne cechy. Tu gra toczy się na pięciu liniach i trzech bębenów, a także z innego zestawu znaków. Na przykład, wypłaty 20-kredytowej przyniesie symboli wiśni i gruszki,a  winogrona wróci 60 kredytów, symbol arbuza daruje 80 kredytów. Spłaty w 100 kredytów wróci  siedemka, a maksymalna nagroda 300-6000 kredytów podarują znaki złotą koronę.

W danej grze istnieją specjalne zasady. Początkowo, należy wybrać stawkę i liczbę dodatkowych obrotów, które uczynią pierwszy bęnben, po spinu. Za pomocy przycisku "bet" gracz może wybrać takie opcje:

 • Postaw 20 monet i zwój pierwszego bębena;
 • Postaw 40 monet i dwa obroty;
 • Postawić 60 monet i trzy obroty  pierwszego  bębna.

Dodatkowa gra jest po najnowszym wygraniu, można grać do czasu, gdy nie będzie chciał odebrać nagrodę (przycisk Collect) lub nie będzie kredytu w rachunku premiowym. Należy zauważyć, że przejście z gry podstawowej do ekstra po każdym udanym spinie- automatycznie. Aby anulować dodatkową grę używają  przycisku "Collect".

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Super Nudge 6000" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top