Automaty do gier internetowe Double Magic

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Maszyna do gier video Double Magic od producenta Microgaming sprawia wrażenie na graczy swoją prostotą. Żadnych trudności - 2 tabele, 3 bębny i nieskończony zysk .

Konstrukcja automatu do gier charakteryzuje się powściągliwością - niebieskie tło z błyskawicą i nic więcej. Jedynym barwnym elementem maszyny jest duże logo gry, wykonane w jasnych żółtych i czerwonych kolorach. Ta maszyna do gry za darmo online jest tak prosta, że nawet standardowy zestaw elementów paneli sterowania Microgaming, składający się ze złotych przycisków na czarnym tle wygląda niemal luksusem. Przyciski wyglądają tak, niby zostały odlane ze złota, jakby dając do zrozumienia że w tym slocie można wygrać naprawdę dużo.

Znaki i tablice w maszynie do gry bez rejestracji Double Magic

Maszyna do gier online Double Magic - to trzy bębny, gdzie wygrywającym rzędem może być tylko drugi. W prawym górnym rogu znajdują się dwie tabele:

 • pierwsza – zwycięskie kombinacje;
 • druga - stosunek wszystkich zakładów i wygranych.

W drugiej tabeli można wybrać odpowiedni tryb zakładów - normalny lub podwójny. Wygrana, odpowiednio, jest wprost proporcjonalna do wybranego trybu.

Co dotyczy pierwszej tablicy – to 9 następujących wariantów połączeń znaków są wygrywające:

 • 3 gwiazdki z piorunem;
 • 3 czerwone siódemki;
 • 3 pojedyncze, podwójne i potrójne obrazki BAR;
 • 3 wiśnie;
 • 2 dowolne znak i wiśeńka;
 • 1 dowolny znak i wiśnia.

Niebieska gwiazda oznacza podwójną magię i jest uważana za symbol Wild.

Double Magic maszyny do gier przez internet
Double Magic maszyny do gier przez internet

Symbole Wild i specjalne tryby gry

Obecność znaków Wild w klasycznym automacie dodała rozgrywce rozmaitości. Wild Star daje więcej zwycięskich kombinacji. Oprócz tej korzyści użytkownicy mogą również otrzymać znaczące wynagrodzenie:

 • kiedy gwiazda kończy zwycięski rząd – wypłata jest mnożona na 2;
 • gdy dwie gwiazdy zastępują symbole w zwycięskiej kombinacji - nagroda jest mnożona przez 4.

Przy tak wielu różnych kombinacjach pokonać maszynę do gry online Double Magic nie jest zbyt trudnym zadaniem. Oprócz tego ogólny odsetek możliwości wygrania tutaj wynosi az 98%.

Klikając na przycisk SPIN startuje wirowanie, ale dla użytkowników którzy już grają przez dłuższy czas istnieje tryb specjalny – Expert (automatyczny), w którym wystarczy tylko ustawić wybrane parametry.

Dodatkowe przyciski w grze

W slocie wideo Double Magic gracz może samodzielnie wybrać rozmiar zakładu od 0,5 do 50 dolarów. Jest także automatyczne podwojenie stawki. Aktywuj go, klikając na przycisk Bet Max.

W lewym dolnym rogu ekranu maszyny do gry przez internet wyświetlają się monety użytkownika, a przy tabeli z bilansem są jeszcze dwa przydatne przyciski:

 • Przycisk HELP – pomoże nowicjuszu pokonać ewentualne trudności i problemy w odniesieniu do reguł gry;
 • OPTIONS - pozwala na regulację dźwięku, jasności i prędkości obrotowej bębnów.

Dla większego komfortu ustawić dźwięk można na górnym panelu. To jest zrobione żeby sterować głośnością za pomocą jednego kliknięcia.

Maksymalna wypłata

Minimalne wynagrodzenie w slocie wynosi $ 1, a maksymalne - 8 tysięcy dolarów.

Niestety, maszyna do gier "Double Magic" nie ma gry bonusowej, lecz możliwe jest zerwanie całej puli za minimalny zakład w 0,5 dolara.

Deweloperzy zaprojektowali w maszynie do gry za darmo Double Magic wersje demo. Użytkownik może opanować funkcjonalność automatu bez strachu o popełnienie błędów podczas gry na prawdziwe pieniądze.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Double Magic" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top