Sloty darmowe Wild Thing

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Sloty na gry Wild Thing firmy Novomatic poświęcone tematyce owocowej przyniosą wyjątkowe uczucia nostalgii dla wielu graczy kosztem nabierania symboli owoców i gwiazd, które obracają się na ekranie i przypominają stare dobre fruitarcadeslots, które są znane na całym swiecie.

Graj bez rejestracji

Wybór na szwedzkim stole składa się w trybie wzrostu wartości: pomarańcze i borówki, winogrona i arbuzy, a następnie skrzydlaty dzwonek, czerwoną szczęśliwą siódemkę i symbol «niebieska gwiazda».

System wygranych linii gry jest zdecydowanie unikalny i zapewni oczywiste odejście od zwykłej atmosfery, wpojonej symbolami bębnów. 10 wygranych linii są podzielone na dwie równe grupy. Pierwsza grupa: linie od 1 do 5, ogarnia pierwsze trzy zwoje zlewa i wypłaca się jak zwykle – zlewa na prawo. Jednak druga grupa ogarnia bębny od 2 do 4 i wypłaca się z prawo na lewo. Razem te dwie grupy linii utworzyć trzy dodatkowe linie, które ogarniają 4 bębny poziome, i w taki sposób zapewni cztery dodatkowe rodzaje wygranej. Dlatego, jak tylko zrobisz swoją stawkę, najlepiej jest śledzić za bębnami, ponieważ wszystko może szybko się zmieniać. Wygrane kombinacje mogą być losowane w jakimkolwiek kierunku i losowanie czterech symboli w szeregu zapewnia o wiele lepszą wygraną.

Wild Thing internetowe
Wild Thing internetowe

Automat slotowy WildThing ma dwa symbole, które pewnią dodatkowe opcje:

  • Dziki symbol z napisem WILD, on zajmuje od razu trzy komórki na piątym bębnie i zauważy wszystkie symbole w automacie do gry, oprócz Scatter, a także przynosi dodatkowe wypłaty. Dziki symbol jest zdolny do blokowania bębna, to znaczy pozostawiać sie na nim podczas kolejnego spinu, za warunkiem, że on  nie uczestniczył w tworzeniu wygranych kombinacji. Ale przy zmianie stawki na spin bęben będzie rozblokowany.
  • Symbol Scatter jest to piękna brunetka, która uruchamia darmowe spiny. Przy losowaniu trzech symboli rozproszenia uruchamia się 10 bezpłatnych obracań bębna, a cztery symbol podarują 20 bezpłatnych uruchomień. Podczas powyższych darmowych spinów działa stawka, kóra była zrobiona przed uruchomeiniem rundy nagrodowej. W gracza jest możliwość wygrać do trzystu spinów kulkowych, ponieważ ponowne wylosowanie Scatter uruchamia dodatkowe berzpłatne obracania.

Sterowanie automatem

Sterowanie automatem przeprowadza się za pomocą takich przycisków:

  • Bet – wybierz ten punkt dla wyboru wysokości stawki. Zmienić ilość aktywnych linii nie jest możliwe, zmieniają się tylko wysokość stawki na spin, od którego zależy wygrana. Minimalna stawka na spin jest równa 40 kredytom, a maksymalna - 10 000 kredytów.
  • Start – uruchamia bębny.
  • Gamble i Collect – przyciski aktywują się tylko po udanym spinie. Pierwszy klawisz uruchamia tryb podwojenia wygranej, a druga jest przeznaczona dla odmowy od risk mods. Gra-szansa pozwala na zwiększenie nagrody, otrzymanej za ostatni spin poprzez wybór koloru zamkniętej. Jeśli zganiesz, jaka karta otworzy się na ekranie, to wygrana mnoży się, w przeciwnym przypadku – cała wypłata anuluje się.
  • Autoplay – uruchamia szereg automatycznych startów, to znaczy kiedy bębny obracają się samodzielnie.
  • Paytable – tabela wypłat, w której są podane wszystkie nagrody za wylosowanie wyznaczonych symboli.

Liczni gracze-weterani rozpoznają te owocowe ikonki z innych klasycznych gier Novomatic, takich, jak Party Games Slotto czy ReelKing.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Wild Thing" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top