Automaty internetowe Gonzo`s Quest

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Automat do gier Gonzo`s Quest od NetEnt jest slotem z pięcioma bębnami i z różnymi dodatkowymi symbolami. 20-liniowy automat pozwala zbierać zwycięskie kombinacje symboli stosując standardowe i dodatkowe obrazki. Również w tej legalnej grze hazardowej w internecie są dostępne darmowe spiny bębna z możliwym wzrostem mnożnika do 15. Specjalną opcją w tym slocie jest dodatkowy mnożnik dla końcowej wypłaty. On może zwiększyć się i dać az pięciokrotne mnożenie zakładu.

Symbole i bonusy slotu

Urządzenie do gier Gonzo`s Quest posiada dziewięć znaków, które tworzą w grze zwycięskie kombinację oparte na aktywnych liniach. Dla wygrywania konieczne jest żeby trzy lub więcej identycznych obrazków zostały połączone w ciągły łańcuch, od lewej strony ekranu. Wśród obrazków, które spełniają rolę zwykłych symboli największe nagrody przynosi symbol maski szarego koloru. On zwraca 2500 zakładów przy pięciu obrazkach, a symbol zielonej maski powróci tylko 1000 zakładów. Symbol, który przedstawia maskę w kolorze złotym daje 500 zakładów za pięć obrazków, a maska fioletowa powraca 200 zakładów. Najmniejsze wypłaty dają znaki bajecznych zwierząt.

Gonzo`s Quest jak grac
Gonzo`s Quest jak grac

Wśród symboli tej gry maszynowej hazardowej bez logowania są dwa specjalne, które wykonują dodatkowe opcje. Symbol znaku zapytania jest symbolem Wild. Uzupełnia wszystkie zwycięskie kombinacje symboli, ponieważ on jest w stanie zastąpić inne obrazki. Ale nie może zastąpić znaku scattera.

Scatterem w tej grze hazardowej za darmo i bez logowania występuje złoty symbol, który jest aktywny w każdej pozycji i na niego nie wpływają linię do wypłat. On aktywuje tryb free spinów, jeśli na ekranie pojawią się trzy lub więcej złotych symboli. Dane obroty mają swoje własne szczególne opcje.

Bonusy od Gonzo

W głównej grze Gonzo`s Quest gamerów czeka miłe zaskoczenie - rosnący mnożnik wypłat. Po każdym obrocie zwycięskie kombinacje znikają z planszy, a ich miejsce zajmują inne znaki. Przy tym mnożnik staje się większy. Zniknięcie zwycięskich obrazków nie może trwać dłużej niż pięć razy, to znaczy dopóki mnożnik nie osiąga pięciu. Opcja ta ma zastosowanie również przy darmowych obrotach bębna.

Pojawienie się trzech do pięciu symboli scatter aktywuje 10 darmowych obrotów bębna z potrójnym mnożnikiem. Gracz otrzymuje wypłaty według zakładu, który zrobił przed uruchomieniem, ale wszystkie płatności są mnożone przez trzy. Działa opcja coraz bardziej rosnącego mnożnika, który w trybie free spinów może osiągnąć nawet 15. Dostępna jest aktywacja bębnów ponownie w trybie swobodnym.

Sterowanie tą grą hazardową bez logowania i za darmo

Panel do sterowania Gonzo`s Quest posiada zwykłe przyciski, którymi można zmieniać zakłady.

  • Przycisk Coin Value pozwala wybrać nominał monety - od 0,01 do 10 punktów.
  • Przyciskiem Bet Level ustalić zakład na linię - od 1 do 5 monet.
  • Przycisk Max Bet aktywuje maszynę z zakładem 100 monet, czyli maksymalnym w grze.
  • Okrągły przycisk aktywuje bębny.

Gamer w tej grze hazardowej wrzutowej za darmo nie może wybrać linię, która będzie brała udział w grze, więc gra odbywa się na wszystkich liniach slotu.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Gonzo`s Quest" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top