Maszyny do gier online 5 Reel Drive

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Slot 5 Reel Drive należy do urządzeń dziewięćioliniowych od Microgaming. Maksymalna łatwość grania i solidna stopa wypłat – to charakterystyki tej maszyny do gier online za darmo, które przyciągają gamerów.

Wybór i ustawienie opcji urządzenia

5-bębnowy automat 5 Reel Drive zapewnia możliwość korzystania z panelu sterowania w dwóch konfiguracjach. Standardowa wersja jest przeznaczona, przede wszystkim, dla początkujących graczy, którzy wolą kontrolować wynik każdego spinu. Jest prosta i pozwala zmienić:

  • liczbę linii. Ich aktywacja i zatrzymanie wykonuje się dużym niebieskim przyciskiem "SELECT LINES". Dostępna jest jeszcze jedna opcja. Gracze mogą w prosty sposób wybrać żądane kierunki gry, klikając myszką na określone numery linii.
  • wielkość zakładów. Zmniejszają się i powiększają klawiszami -/+ odpowiednio. Żeby szybko wybrać maksymalną stawkę wystarczy kliknąć przycisk "MaxBet". Wybrane opcje gry są wyświetlane w lakonicznej czarnej tablicy. Uruchomienie pojedynczego obrotu jest tradycyjnie wykonywane przyciskiem "Spin".
  • Gracze, którzy preferują grę automatyczną, mogą włączyć tryb "Expert". Na panelu do sterowania przedstawianej maszyny do gry bez rejestracji pojawią się dodatkowe klawisze, które pozwalają ustawić żądaną liczbę obrotów.

5 Reel Drive automaty do gier
5 Reel Drive automaty do gier

Właściwości trybów 5 Reel Drive

Maszyna 5 Reel Drive pozwala grać w różnych trybach:

  • za prawdziwe pieniądze. W tym przypadku gracz określa wielkość bilansu i wyznacza optymalną wielkość zakładu.
  • w trybie demo. Gracze mają możliwość grać na wirtualne punkty. Na odnawialne konto naliczone zostają 2000 demo-monet. Doładować konto można poprzez proste zaktualizowanie strony.

Symbole tej maszyny do gier

Symbolika urządzenia zawiera obrazki wykonane "kreskową" grafiką. Najcenniejszym jest obrazek koła. Wypadnięcie nawet dwóch takich obrazków na aktywnej linii przyniesie niewielką, ale przyjemną wypłatę. Sekwencja pięciu symboli pomnoży wielkość zakładu na dziesięć tysięcy razy. Zobaczyć wszystkie możliwe wypłaty można w specjalnej tablicy, która skromnie i prawie niezauważalnie położona jest tuż poniżej bębnów, obok nazwy maszyny.

Znaki specjalne danej maszyny do gier hazardowych

 Znaki specjalne w automacie 5 Reel Drive nie są zbyt oryginalne:

  • obraz znaku drogowego z napisem Wild działa jako symbol Wild i zastępuje dowolny obrazek w sekwencjach, za wyjątkiem scatterów.
  • symbol z samochodem policyjnym jest scatterem. Jednoczesne wypadnięcie od trzech tych obrazków przynosi wypłatę, niezależnie od lokalizacji znaków. Jednak opcja gry bonusowej – uruchomienie w sesji free spinów - w maszynie do gry online 5 Reel Drive, nie jest przewidziana. Także w tym automacie niema możliwości zagrania w Risk Game.

Ale automat 5 Reel Drive ma reputację jednej z najbardziej popularnych maszyn do gier liczbowych.

Zabawna grafika, wysokie współczynniki wypłat, a co najważniejsze – wysoka częstotliwość wypadnięcia wygrywających sekwencji przyniosły maszynie zasłużony szacunek graczy.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "5 Reel Drive" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top