Maszyny do gry 2016 Secret Elixir

addbookmarkgrapomocaddbookmark
Zgłosić o tej grze
W czym problem?

Gra jest uszkodzona

Błąd w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Irytujące wyskakujące okna w grze

Inny

ComeonEnergyMrGreenRP
Firma Novomatic zaprojektowała automat slotowy SecretElixir, który ma niezwykły piąty bęben. Maszyna do grania ma pięć bębnów, na których symbole są ułożone w trzech rzędach, a gracz może grać na 10 liniach wypłat. W razie potrzeby liczbę linii wygrywających zawsze można zmniejszyć.

Ostatni bęben slotu – szczególny

W automacie do grania SecretElixir na piątym bębnie nie pojawiają się zwykłe symbole gry, na nim pojawiają się mnożniki do zwycięskiej kombinacji. Gracz może otrzymać dodatkowy mnożnik, który może być równy 2, 3 i 5. Na pozostałych bębnach obracają się zwykłe znaki, które są reprezentowane przez mężczyznę i kobietę, sowę, figurki i symbole kart.

Każdy z symboli slotu SecretElixir daje nagrody podczas łączenia trzech lub czterech identycznych obrazków, które tworzą nieprzerwalny łańcuch, zaczynając od lewego bębna. Symbole kobiet i mężczyzn zwracają do 40 i 200 zakładów za trzy lub cztery obrazki, Sowa daje od 20 do 80 zakładów, a figurki - po 15 i 60 stawek. Symbole karciane zwracają od 5 do 40 stawek w zależności od wartości karty.

Obrazki szczególne

Automat slotowy zawiera kilka dodatkowych obrazków, które pozwalają uzyskać kilka dodatkowych nagród. Na przykład, symbol mężczyzny w okularach daje maksymalnie 100 i 1000 stawek za trzy i cztery obrazki odpowiednio, a także pełni funkcję dzikiego symbolu. Zastępuje on wszystkie obrazki w slocie, uzupełniając zwycięskie kombinacje.

Secret Elixir przez internet
Secret Elixir przez internet

Drugi znak specjalny jest reprezentowany przez zielony kamień. On odgrywa rolę symbolu rozproszenia w automacie, czyli jest aktywny w każdej komórce slotu. Przynosi on graczom pomnożenie całkowitych stawek x 50 i x250, jeśli pojawi się trzy lub cztery takich symboli. Również ten sam symbol aktywuje darmową serię obrotów bębnów.

Dodatkowe gry na slocie SecretElixir

Maszyna hazardowa SecretElixir zawiera dwie dodatkowe gry. Jedna z nich jest aktywowana po udanym bezpłatnym obrocie bębna. To ryzykowna gra, w której można kilkakrotnie podwoić ostatnią wygraną. Aktywuje ją przycisk Gamble. Na ekranie pojawi się zakryta karta, a obok niej znajdują się dwa przyciski - czerwony i czarny. Poprzez klikanie jednego z nich gracz wybiera kolor karty, który, jego zdaniem, pojawi się na ekranie. Zgodność koloru pozwoli podwoić ostatnią nagrodę, natomiast błąd spowoduje utratę ostatniej wygranej.

Gracz ma prawo podwoić wygraną aż do pięciu razy z rzędu w jednej rundzie, ale w razie niezgodności kolorów kart, on straci wszystko. Aby odebrać wygraną, trzeba nacisnąć przycisk Collect.

Druga dodatkowa gra to darmowe spiny. Pojawienie się trzech lub czterech znaków aktywuje 12 darmowych obrotów bębnów. Podczas tych obrotów gracz ma możliwość podwoić wygrane, a na piątym bębnie dodatkowe mnożniki wzrosną i mogą osiągnąć wartość 10.

Zarządzanie stawkami

W automacie slotowym SecretElixir zakres stawek jest dość szeroki. Na jeden spin można umieścić od 0,40 do 100 wirtualnych punktów. Aby to zrobić, należy użyć tych przycisków:

  • Bet/Line przeznaczona dla wyboru stawki na linię.
  • Lines używać dla wyboru linii, które wezmą udział w grze.

Start uruchamia obroty bębnów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Secret Elixir" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo

go_top